Piwniczna Zdrój DARE2b MTB Maraton 2018 startuje 19 sierpnia

Skrzyszów, Stryszawa, Zakliczyn a teraz Piwniczna Zdrój,  DARE2b MTB Maraton  2018 wkracza w czwartą edycję, kolejną o typowo górskim charakterze.

Rok temu ci z Was którzy mieli okazję startować w Piwnicznej nie kryli zadowolenia z tras, nie inaczej będzie w tym roku bowiem ekipa 2PM Group zachowała ubiegłoroczny przebieg maratonu.

Już 19 sierpnia z parkingu SkiHotelu wystartują zawodnicy którym przyjdzie się zmierzyć z Beskidem Sądeckim. Do wyboru tradycyjnie trzy dystanse, wszystkie o górskim charakterze  dające możliwość penetracji mało znanych zakątków polsko słowackiego pogranicza. Oprócz wyścigu dla dzieci organizatorzy konsekwentnie organizują zawody do dzieci prowadzone przez Szkółkę Kolarską Movimento z Tarnowa.

Jeśli zdecydujecie się na najkrótszy dystans Quarter to stoi przed Tobą zadanie pokonania 24 km z kilkoma długimi podjazdami i arcyciekawymi leśnymi zjazdami które w sumie dadzą 1 tys metrów przewyższenia.

Jeżeli zaś postawisz sobie zadanie pokonania średniego dystansu to przygotuj się na ucztę dla oczu, w scenerii górski widoków,  na dystansie 45 km  ale przygotuj się na 1900 metrów do pokonania w pionie. Opłaci się ! Zrozumiesz, gdy wjedziesz na Wielkiego Rogacza.

No, a jeśli to co przeczytałeś dalej nie robi na Tobie wrażenia, masz szansę sprawdzić kolejny dystans Full czyli wisienkę na torcie w postaci dodatkowej pętli po paśmie Radziejowej i ponownym podjeździe na Przełęcz Żłobki – gwarantujemy będziesz usatysfakcjonowany przygotuj się więc na 67 km i ponad 2700 metrów w górę.

DARE2b MTB Maraton to nie tylko współzawodnictwo to jedyny w swoim rodzaju klimat, jesteś wśród zapaleńców, zakręconych na punkcie MTB ale też ludzi którzy czują potrzeby innych, dlatego razem z Fundacją Iskierka prowadzona będzie akcja pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi, jeżdżąc na rowerze możesz pomóc – szczegóły znajdziesz tu: https://fundacjaiskierka.pl/2018/07/rowerem-do-lat...

Maraton odbędzie się dzięki wsparciu Urzędu Miasta i Gminy Piwniczna Zdrój. Partnerem głównym cyklu jest marka VEMONT producent obuwia i odzieży do różnych form aktywności outdoorowych. Partnerem Strategicznym jest spółka ELZAT działająca branży energetycznej. Wśród sponsorów DARE2b Polska , Sklep i  Serwis Rowerów „ U Żaby”  z Nowego Sącza, Shimano Polska, Token Polska dystrybutor rowerowej biżuterii , Lemonbike  dystrybutor karbonowych kół Evanlite.

Szczegóły na  www.maratonmtb.pl i na Fb


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl