Bardzo dobre występy ekipy CST 7R

Dariusz Batek, Michał Neumann, Jakub Najs, Michał Kucewicz, Maciej Pitach i Michał Kwiatek – to była mocna reprezentacja teamu CST 7R na maratony Vienna Life w Krakowie i Bike Atelier w Żywcu. W tym samym czasie Rita Malinkiewicz i Karol Kucięba wybrali się na Akademickie Mistrzostwa Polski do Chorzowa.Dwa dni, trzy miasta i sporo sukcesów.

Sobota rozpoczęła się doskonale od zwycięstw Darka w Krakowie i Rity w Chorzowie. Już wtedy był to bardzo udany weekend, a to nie koniec świetnych wyników grupy. Zwycięstwem może się również pochwalić Maciek, który w Krakowie nie dał szans rywalom na dystansie Medio. Bardzo solidne występy zaliczyli również Kuba i Michał Neumann, więc cała drużyna mogła z zadowoleniem oczekiwać niedzielnych zmagań.

Następnego dnia było nieco gorzej niż w sobotę, ale i tak całkiem dobrze.

W Żywcu plan był taki, żeby Darek zmęczył rywali, a reszta ekipy powalczyła o najwyższe lokaty. Wystarczyło na piąte miejsce Michała Neumanna i szóste Michała Kucewicza, co dało mu jednocześnie pierwszą lokatę w kategorii.

Tymczasem w Chorzowie Rita zgarnęła drugi medal w rywalizacji studentów - tym razem naszej zawodniczce przypadło w udziale srebro.

Przeczytajcie, jak relacjonują weekendowe zawody zawodnicy CST 7R.

Dariusz Batek

W sobotę pierwsza edycja Vienna Life w Krakowie zakończona pełnym sukcesem. Pierwsze miejsce w kategorii Elita po ciężkiej walce na trasie. Całe mnóstwo ataków, które udało się odeprzeć po to, aby w końcowej fazie wyprowadzić zwycięską kontrę. Dziękuję kolegom z drużyny za pomoc i wsparcie na trasie wyścigu! W niedzielę wyścig BAM w Żywcu, na który plan był nieco inny. Nie mogłem dzień po dniu walczyć na najwyższych obrotach, ale na starcie oczywiście nie mogło mnie zabraknąć.

Rita Malinkiewicz

Dwa tytuły Akademickich Mistrzostw Polski - w sobotę złoto, w niedzielę srebro! Jak tu się nie cieszyć? Pierwszego dnia podczas jazdy indywidualnej na czas zdobywam złoto. Zaskoczenie, a zarazem ogromna radość są nadal nie do opisania! Wiedziałam, że następnego dnia walka będzie jeszcze cięższa, a poziom bólu będzie trzeba podkręcić na nieco wyższy poziom. Zdobywając srebro mogę powiedzieć, że jestem z siebie zadowolona, aczkolwiek jak to w życiu bywa - pozostaje lekki niedosyt.

Jakub Najs

Plan na pierwszy wyścig organizowany przez Lang Team był jeden - Darek miał wygrać i ten cel udało się osiągnąć! Tasowaliśmy się na trasie wielokrotnie, by w końcu na ostatnich kilometrach znaleźć się z Darkiem, Michałem Neumannem oraz zawodnikami JBG2 CryoSpace w grupie, która rozgrywała między sobą zwycięstwo. Na metę dojechałem jako piąty. Dyspozycja, wynik drużyny i mój osobisty szczerze mnie cieszą, a to wszystko odbywa się w świetnej atmosferze w drużynie - nic, tylko jeździć i kręcić wyniki! Niestety, na drugi weekendowy wyścig nie starczyło już sił i po prostu go ukończyłem... No cóż, raz nad wozie, raz pod wozem, zbieram zatem siły od nowa i postaram się odpalić w Warszawie za tydzień.

Michał Neumann

Szóste miejsce w sobotę i piąte w niedzielę - to był kolejny dobrze przepracowany weekend. Gdzieś w oddali widać już lepszą formę.

Wyniki CST 7R MTB Team

Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe

Dystans GRAND FONDO

Dariusz Batek - 1. miejsce,

Jakub Najs - 5. miejsce,

Michał Neumann - 6. miejsce,

Michał Kucewicz - 16. miejsce.

Dystans MEDIO

Maciej Pitach - 1. miejsce,

Michał Kwiatek - 4. miejsce w kategorii.

Bike Atelier MTB Maraton

Dystans PRO

Michał Neumann - 5. miejsce,

Michał Kucewicz - 6. miejsce i 1. miejsce w kategorii,

Maciej Pitach - 13. miejsce i 4. miejsce w kategorii,

Jakub Najs - 27. miejsce

Dariusz Batek - DNF.

Dystans HOBBY

Michał Kwiatek - 6. miejsce w kategorii.

Akademickie Mistrzostwa Polski

Indywidualna jazda na czas

Rita Malinkiewicz - 1. miejsce,

Karol Kucięba - 9. miejsce.

Start ze startu wspólnego

Rita Malinkiewicz - 2. miejsce,

Karol Kucięba - 6. miejsce.

Świetna robota CST 7R MTB Team! Gratulacje dla wszystkich członków grupy!


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

  • Mazury w gwiazdorskiej obsadzie

    W Gwieździe Północy udział wzięli: najbłękitniejsze jeziora, najbardziej majestatyczne bory, najzieleńsze łąki, najciekawsze mazurskie single...

    Więcej...

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • 34-300 Żywiec, Folwark 21/25
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl