PRAWDZIWE ŚCIGANIE MTB ZACZYNA SIĘ W TEN WEEKEND - startuje Puchar Strefy 2018

Święta za nami, wiosna nadchodzi wielkimi krokami a początek kwietnia to czas, w którym nawet spóźnialscy powinni być gotowi z formą. Lista dostępnych wymówek znacznie się skróciła dlatego pora wziąć się w garść i rozpocząć prawdziwą jazdę. 

Jedną z najlepszych opcji aby z przytupem rozpocząć sezon wyścigowy jest jak zawsze Puchar Strefy MTB Sudety. Ta szanowana seria, rozgrywana na prawdopodobnie najbardziej epickich trasach w Polsce, zaskarbia sobie szacunek coraz większej rzeszy zawodników. 

Cały cykl składa się z 8 wyścigów rozgrywanych głównie w obrębie Gór Sowich i Suchych, w  Sudetach Środkowych, i aż najeżony jest wszystkim tym, co tygryski lubią najbardziej. Odpowiednia ilość przewyższeń, otoczenie prawdziwych gór i dzikiej przyrody, wiele technicznych sekcji, singletracki włączone w trasy maratonów, to tylko niektóre aspekty znacznie odróżniające tę serię od innych bardziej komercyjnych eventów MTB. 

Jeśli więc chcecie spróbować tego, o czym lokalsi ze Strefy MTB Sudety mówią ,,Pure MTB'', to koniecznie spróbujcie swoich sił w trakcie inauguracyjnej rundy Pucharu Strefy 2018 w Bardzie. 

Linki do zapisów i wszelkich informacji znajdziecie poniżej: 

ZAPISY I REGULAMIN: 

https://zapisy.ultimasport.pl/zapisz/345

INFO: 

https://www.facebook.com/strefamtbsudety/

https://www.facebook.com/events/1621299084633111/

www.strefamtbsudety.pl/puchar-strefy-mtb


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl