B'TWIN ogłasza promocję z okazji wyścigu GFNY Gdynia

Od 3 kwietnia w sieci sklepów Decathlon trwa akcja promocyjna „Kup rower B'TWIN z serii ultra, a pakiet startowy GFNY Polska Gdynia otrzymasz gratis”. Przez cały kwiecień do każdego zakupionego roweru szosowego B'TWIN z serii Ultra będzie można otrzymać voucher na pakiet startowy GFNY Gdynia o wartości 450 złotych. Rowery objęte promocją są to modele wyścigowe z najwyższej serii szosowej. Posiadają ramę wykonaną w zależności od wersji z włókna węglowego w technologii full monocoque lub cieniowaną aluminiową oraz najwyższej klasy osprzęt.

GFNY Polska Gdynia to klasyk kolarski na globalnej licencji Gran Fondo New York. Aktualnie to największy na świecie cykl imprez kolarskich dla amatorów.  Pierwsza edycja GFNY Polska Gdynia odbędzie się już 27 maja 2018 roku. Decathlon został oficjalnym partnerem wydarzenia.

- Uczestnicy mają do wyboru dwa dystanse – 80km i 136km. Trasy zostały wytyczone po Kaszubach, a start i meta zawodów będą zlokalizowane na Skwerze Kościuszki w Gdyni – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający agencji SE Group.

Ambasadorem GFNY Gdynia jest Zenon Jaskuła, jeden z najwybitniejszych polskich kolarzy w historii, trzeci zawodnik Tour de France i wicemistrz olimpijski z Seulu.

Organizatorem GFNY Gdynia i wyłącznym licencjobiorcą marki Gran Fondo NY na Polskę jest agencja SE Group. SE Group specjalizuje się w organizacji masowych imprez sportowych. Agencja stoi za takimi wydarzeniami jak m.in. Onico Gdynia Półmaraton, DOZ Maraton Łódź, Enea IRONMAN 5150 Warsaw czy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

Więcej informacji i regulamin akcji na stronie internetowej www.gfnygdynia.com .


o autorze

Szymon Barczyk

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl