Wyjątkowa para wystartuje w GFNY Gdynia

Monika i Marcin Suwart wystartują wspólnie w kolarskim klasyku dla amatorów. Ta wyjątkowa para weźmie udział w kategorii ONA + ON. Do tej kategorii organizatorzy zapraszają pary, które łączy sportowa pasja. Każdy zarejestrowany uczestnik GFNY Gdynia będzie mógł zakupić pakiet startowy dla swojej drugiej połówki za pół ceny!

Monika i Marcin Suwart, małżeństwo które połączyła pasja do sportu. Marcin jest osobą niewidomą i by móc trenować i startować w zawodach potrzebuje przewodnika/pilota, którym jest jego żona Monika.

Małżeństwo Suwartów znane jest miłośnikom triathlonu. W 2017 roku razem ukończyli zawody Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

- Wspólne treningi i wspólne zawody to czas tylko dla nas, czas wspólnej motywacji, pokonywania naszych barier, słabości i ograniczeń, wspierania się.  Czas, w którym jeszcze bardziej zbliżamy się do siebie i poznajemy siebie nawzajem, czas radości z robienia czegoś razem i satysfakcji z osiągniętego celu. Zachęcamy wszystkich do aktywnych randek i do udziału w GFNY Gdynia– mówią zgodnie Marcin i Monika.

Specjalna kategoria „Ona + On”została stworzona dla par dzielących miłość do kolarstwa. To wyjątkowa okazja, aby przejechać trasę GNFY Gdynia wspólnie i wspierać się podczas zawodów. Każdy uczestnik GNFY Gdynia może sprezentować swojej drugiej połówce pakiet startowy tańszy o połowę ceny.

- Wspólne pasje łączą ludzi i cementują każdy związek. A my chcemy docenić ludzi, których wspólną pasją jest kolarstwo. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się wprowadzić specjalną kategorię „Ona + On” – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający Sport Evolution.

Przewidziane są dwie kwalifikacje – dla par, których łączny wiek jest mniejszy niż 90 lat, oraz dla tych, których przekracza liczbę 90 lat.

Warunkiem jaki trzeba spełnić, aby zostać skwalifikowanym jest wspólne ukończenie trasy. Różnica na mecie i punktach pomiarowych między kolarzami nie może być większa niż 30 sekund.Uczestnicy klasyfikacji „Ona + On” nie będą uprawnieni do otrzymania indywidualnych nagród dla grup wiekowych.

Doceniamy pary zakochane w sobie nawzajem i w sporcie. Z promocji skorzystać można przez cały czas trwania zapisów online.

SZCZEGÓŁY KATEGORII "ONA+ON"

Zapisy i więcej szczegółów na stronie internetowej www.gfnygdynia.pl oraz na www.facebook.com/GFNYGdynia


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

  • Z rowerem na wakacje

    Rowerowe wycieczki podczas wakacyjnego wypadu doskonale umilają czas i pozwalają złapać dużo świeżego powietrza. Ale jak spakować ze sobą rower na...

    Więcej...

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • 34-300 Żywiec, Folwark 21/25
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl