​Miasto Ustroń stawia na aktywny wypoczynek.

Jedną z propozycji spędzenia czasu w naszym mieście są darmowe wycieczki z przewodnikiem w ramach akcji „Z buta i na kole”. Zarówno w czasie ferii zimowych jak letnich wakacji w każdy weekend na wszystkich chętnych w informacji turystycznej czeka przewodnik. Co tydzień zarówno turyści jak i mieszkańcy mogą odkryć ciekawe miejsca znajdujące się w mieście jak i jego najbliższej okolicy. Co tydzień wykwalifikowani instruktorzy proponują spacer lub przejażdżkę rowerową trasą dostosowaną dla każdego. Tydzień po tygodniu odkrywać można piękno miasta, zachwycające krajobrazy i miejsca z historią. 

Zimowa edycja to przede wszystkim wycieczki piesze po najbliższej okolicy. Kilkugodzinny spacer umożliwia zobaczenia Ustronia z zupełnie innej perspektywy. Ośnieżone góry i malownicza dolina rzeki Wisły sprawia, że przechadzka staje się miła alternatywą na spędzenie czasu.

Latem w naszej akcji rządzi koło, a dokładnie dwa. Rowerowe trasy prowadzą zarówno po samym mieście, ale także wykraczają poza zabudowania i wkraczają na leśne szlaki. Profesjonalni instruktorzy dbają o to, by każdy z uczestników bezpiecznie przejechał cała trasę. Każda z wycieczek gwarantuje proste przejazdy, ale także momenty dostarczające dreszczyku emocji.  

Jeśli więc chcesz aktywnie spędzić czas wystarczą dobre buty lub rower resztą zajmą się nasi przewodnicy. Odkryj Ustroń z buta i na kole. Więcej informacji na stronie www.ustron.pl i w punkcie Miejskiej Informacji Turystycznej ul. Rynek 2, 43-450 Ustroń, tel. 33 854 26 53.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane galerie

komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

  • ​Całkowicie nowy Voltage eRIDE

    Przedstawiamy ZUPEŁNIE NOWY Voltage, lekki elektryczny trailowy rowerSCOTT opracowany, aby zabrać Cię w miejsca, o których wcześniej mogłeś...

    Więcej...

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl