Hurom Sławno Kellys podsumowuje rok

Zwykle podsumowywaliśmy naszą pracę tuż po zakończeniu sezonu ale tym razem z racji nieco luźniejszego podejścia do sezonu przełajowego zostawiliśmy to na koniec roku. Był to dla nas jeden z najlepszych sezonów w historii naszego klubu.

Rok zaczął się dla nas rewelacyjnie od organizowanych przez nas Mistrzostw Polski CX w Sławnie, na których zdobyliśmy aż 5 medali: podwójne złoto Agnieszki Szpocińskiej (juniorka,u23) złoto Arka Wacha, brąz Marty Turoboś oraz srebro Dawida Miśkiewicza. Ponadto zajęliśmy 2 miejsce w druzynówce. Sezon MTB przyniósł nam kolejne medale i znaczące sukcesy: złoto Marty w Mistrzostwach Polski MTB XCE, 4 miejsce na Mistrzostwach Świata MTB XCE w Chinach. Złoto Agnieszki w MP w maratonie i srebro w MP MTB XCO do tego świetny występ w Mistrzostwach Europy. Znaczący progres zanotowali również debiutujący w kategorii U23 bracia Marcin i Tomasz Budzińscy zajmujący w Mistrzostwach Polski odpowiednio 6 i 4 miejsce w CX oraz 5 i 7 w MTB. W sztafetach po trzech latach na podium tym razem przypadło nam 4 miejsce ale to pokazuje tylko, że poziom sportowy w Polsce rośnie i to nas bardzo cieszy. Nasze bezpośrednie zaplecze czyli Julia Zięba i Michał Sapieja również rozwijają się znakomicie i dorzucili do naszego dorobku brązowy medal w sztafetach młodzieżowych.

W tym roku wyjątkowo wcześnie rozpoczęliśmy ściganie w przełaju. Próbując swoich sił w Mistrzostwach Europy ale tuż po tej imprezie odpuściliśmy i do Mistrzostw Polski podchodzimy ze sporym dystansem i absolutnie bez presji.

Oczywiście nie było by tego wszystkiego bez wsparcia naszych niezastąpionych partnerów. Wielkie podziękowania kierujemy do: Hurom Polska, Gminy Sławno, Kellys Bicycles, Force-Components Polska, CST Poland, Quest, Optimum-BORN, Banless, Bikeworkx, Polar, Shimano Polska ale i wielu życzliwych ludzi, którzy wspierają nas na wielu płaszczyznach. DZIĘKUJEMY!

Już niebawem zdradzimy nasze plany na nadchodzący rok a będziemy mieli dla Was kilka niespodzianek.

Korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć Najlepsze Życzenia na Święta Bożego Narodzenia i nadchodzący Nowy Rok

Ekipa Hurom LKK LUKS Sławno Kellys


o autorze

Informacja Prasowa

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl