Podsumowanie weekendu CST Riders

W przełajowym Pucharze Polski w Białymstoku wszyscy członkowie teamu wypadli lepiej niż tydzień temu w Katowicach.

Startując w Katowicach w ubiegłą niedzielę drużyna była bezpośrednio po zgrupowaniu w Borowicach, co odbiło się na osiągniętych wynikach. Tym razem wszyscy pojechali już całkiem dobrze i poprawili swoje lokaty:

Marta Turoboś – 4. miejsce w elicie, Agnieszka Szpocińska – 6. miejsce w elicie i 1. w juniorkach, Marcin Budziński – 11. miejsce w elicie i 5. w U23, Tomasz Budziński – 13. miejsce w elicie i 6. w U23, Arkadiusz Wach – 6. miejsce w juniorach, Michał Sapieja – 10. miejsce w juniorach, Julia Zięba – 5. miejsce w juniorkach młodszych.

– Czwarte miejsca chyba bardzo mnie lubią, bo po raz kolejny kończę rywalizację właśnie na tej pozycji. Myślę, że jest dobrze, z wyścigu na wyścig moje odczucia są lepsze, a forma idzie w górę – mówi liderka teamu Marta Turoboś.

Forma zespołu poprawia się ze startu na start, a warto przypomnieć, że wielkimi krokami zbliżają się przełajowe Mistrzostwa Polski, które odbędą się w dniach 13-14 stycznia 2018 roku w Koziegłowach.


o autorze

Informacja Prasowa

komentarze

WiadomościWszystkie

  • ​HERO DLA GINO

    BMW HERO Südtirol Dolomites 2024 odda hołd szwajcarskiemu kolarzowi Gino Mäderowi. Inicjatywa obejmuje pamiątkową bransoletkę i "Ride for Gino...

    Więcej...

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl