Marek Konwa zwycięża w Pucharze Polski w Koziegłowach i zajmuje 5. miejsce na UCI C1 ToiToi Cup w Unicovie

W miniony weekend Marek Konwa z Volkswagen
Samochody Użytkowe MTB Teamzaliczył dwa starty w wyścigach przełajowych. Mistrz Polski już po raz drugi w tym sezonie wygrał w zawodach Pucharu Polski CX. Dzień wcześniej Konwa zajął 5. miejsce na UCI C1ToiToiCup w czeskim Unicovie.

Marek Konwa – 2. miejsce w ToiToiCup UCI C1 w Unicovie

V seria ToiToi Cup tym razem 1 kategorii UCI, a co za tym idzie obstawa nieco lepsza. Forma stabilna, jedynie po małym upadku w piątek podczas treningu na podbiegach dziś doskwierało mi stłuczenie uda. Po walce do samego końca zająłem 5. miejsce. Trasa była szybka, ale interwałowa z krótkimi stromymi podjazdami. Dla urozmaicenia przejeżdżaliśmy przez pumptrack.

Marek Konwa – 1. miejsce w Pucharze Polski CX w Koziegłowach

Po zaciętej walce z Bartoszem Miklerem wygrywam swój drugi Puchar Polski w tym sezonie CX, a na 3. miejscu plasuje się Mariusz Gil. Nieco zmieniona trasa w Koziegłowach, gdzie w styczniu odbędą się Mistrzostwa Polski daje popalić, jest wymagająca a zmienne warunki pogodowe uczynią z niej ciekawe miejsce przy boju o trykot! Teraz czas na kilka dni odpoczynku i spokojnego treningu!