Firma Polar prezentuje nowość - optyczny sensor pomiaru tętna Polar OH1

Polar, pionier technologii dla sportowców i niekwestionowany lider w produkcji urządzeń do pomiaru tętna oraz monitorowania aktywności, wprowadza na rynek nowy produkt - Polar OH1. Ten wszechstronny, optyczny sensor pomiaru tętna posiada wbudowaną pamięć, która może przechować do 200 godzin danych treningowych oraz akumulator, który pozwala na rejestrowanie do 12 godzin treningu na jednym ładowaniu. Produkt dostępny jest w cenie 339 zł.

Kluczowe zalety produktu:

·         Dokładność: Polar OH1 monitoruje tętno dzięki opracowanej przez firmę Polar zaawansowanej technologii optycznego pomiaru tętna opartej na 6 diodach LED.

·         Uniwersalność: dla użytkowników, którzy nie chcą nosić nadajnika na klatkę piersiową lub zegarka z optycznym czujnikiem tętna. Polar OH1 może być noszony na przedramieniu lub na górnej części ramienia podczas każdej aktywności sportowej, a dodatkowo jest wodoszczelny do 30 metrów.

·         Wszechstronność: użytkownicy mogą na bieżąco monitorować tętno na kompatybilnych produktach Polar, urządzeniach obsługujących transmisję Bluetooth Smart oraz wielu aplikacjach treningowych. W połączeniu z darmową aplikacją Polar Beat, użytkownicy zyskają dostęp do danych treningowych i wskazówek w czasie rzeczywistym. Zaawansowanej analizy treningu można dokonać w Polar Flow, gdzie liczne funkcje Smart Coaching zapewniają dodatkowe informacje o treningu.

·         Udogodnienia: wbudowana pamięć umożliwia zapisanie nawet 200 godzin danych treningowych, a czas pracy na baterii na jednym ładowaniu wynosi 12 godzin (ładowanie poprzez USB). Polar OH1 jest coraz lepszy dzięki systematycznym aktualizacjom oprogramowania.

·         Komfort: niewielki sensor oraz wygodna opaska na rękę ściśle przylegająca do ciała zapewniają komfort użytkowania.

·         Łatwość użycia: nie ma konieczności moczenia paska czy podciągania koszulki.

 “Polar OH1 stanowi doskonałą alternatywę dla nadajników na klatkę piersiową oraz zegarków z optycznym pomiarem tętna” mówi Tom Fowler, Dyrektor Polar USA. “Zdajemy sobie sprawę, że wygoda i dokładność pomiarów to kluczowe czynniki wpływające na efekty treningów, dlatego właśnie na nich skupiliśmy się projektując każdy element Polar OH1.”

“Na siłowni czy w trasie - nie ma znaczenia jaki sport wybierzesz, nowy Polar OH1 gwarantuje dokładne dane, bez narażenia na jakiekolwiek zakłócenia. A to wszystko w wyjątkowo wygodnej formie” mówi Jani Juntunen, Menadżer Produktu.


o autorze

Informacja Prasowa

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • 34-300 Żywiec, Folwark 21/25
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl