Kolejny CST Rider Mistrzem Polski!

Przedstawiciel CSTRidersw BMX, czyli Gustaw Dądela, wygrał sobotnie zawody w Jaśle, zostając Mistrzem Polski w jeździe indywidualnej na czas! Tym większy szacunek dla Gustawa, że przed sezonem odniósł ciężką kontuzję, która nie pozwoliła mu odpowiednio przygotować się do sezonu. Dodatkowo przed tygodniem zaliczył groźnie wyglądający upadek podczas zawodów w Szwajcarii, ale na szczęście nic poważnego się nie stało.

- Od zawodów nie oczekiwałem w zasadzie niczego. Pojechałem, żeby się sprawdzić i przetestować nogę po niedawnym upadku w Szwajcarii – mówi Gustaw.- Mega się cieszę, bo myślałem, ze jest to już stracony dla mnie sezon przez głupią kontuzję w okresie przygotowawczym – dodaje. - Stojąc na starcie myślałem tylko o tym, żeby nie upaść właśnie na tę nogę. Udało się! Dwa mega płynne przejazdy, bez większych błędów w zasadzie z identycznymi czasami - kończy szczęśliwy zawodnik i zaprasza na kolejne mistrzostwa.

- Czekają mnie jeszcze jedne zawody w tym sezonie - Mistrzostwa Polski w FourCrossie w Szczawnie Zdroju. W tych zawodach biorę udział jako zawodnik, ale tez sprawdzam się pod względem współorganizacji.Wszystkich, którzy chcą podziwiać świetne widowisko zapraszam 14. października do Szczawna.

CST Riders mają już w swoim gronie trójkę tegorocznych Mistrzów Polski: Martę Turoboś w Eliminatorze MTB, Darka Batka w Maratonie MTB i Gustawa Dądelę w Time Trial! Doliczając Michała Kwiatka, który zdobył Amatorskie Mistrzostwo Polski MTB, Mistrzów CST jest aż czwórka.

Zakończenie cyklu Bike Atelier Maraton.

Wspaniałe wyniki CST MTB Teamu.

Piękne zakończenie całego cyklu Bike Atelier Maraton w Ustroniu. Po ośmiu tegorocznych wyścigach Dariusz Batek triumfuje w klasyfikacji generalnej w kategorii open i elita, Michał Kucewicz drugi open i pierwszy w M30, Karol Kucięba trzeci w elicie, a Michał Kwiatek piąty w M16-18.

Za nami Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe.

Ambasador cyklu VLLTMR kończy tegoroczną edycję na drugim miejscu.

Dariusz Batek, który w tym roku pełnił rolę ambasadora imprezy, w klasyfikacji generalnej uplasował się na drugim miejscu. Na trzecim stopniu podium stanęła Rita Malinkiewicz, a tuż za nim, na czwartym miejscu w swojej kategorii wiekowej ukończył cykl wyścigów Lang Teamu Michał Kwiatek.

Drużyna ze Sławna wygrywa Puchar Polski MTB.

Po siedmiu wyścigach team Przemysława Gierczaka wygrywa klasyfikację drużynową PP.

Hurom Sławno Kellys Team, jeżdżąc przez cały sezon na oponach CST, nie miał sobie równych w końcowej klasyfikacji Pucharu Polski MTB. Jak zawodnicy ze Sławna wypadli indywidualnie?

Testy Meridy i CST.


W dniach 7 – 8 października Ustroń odwiedzi Mobile Centrum Testowe, czyli ciężarówka wypełniona najlepszymi rowerami marki Merida. Dostępne będą modele górskie i szosowe, a wszystkie wyposażone w najlepsze opony CST.

Darmowe i dostępne dla każdego testy rozpoczną się w sobotę 7. października o godz. 10.00, a zakończą dzień później o godzinie 15.30. Będzie więc zatem czas by spokojnie przetestować rower swoich marzeń. Dodajmy, że wszystkie rowery będą miały założone niezawodne opony CST, w tym robiące furorę modele Jack Rabbit czy B-Trail. Na tych drugich Dariusz Batek z CST MTB Teamu zdobył niedawno Mistrzostwo Polski w maratonie MTB!


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 


Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl