Mio zaprasza na Targi Rowerowe Kielce Bike Expo

Spotkania z największymi gwiazdami kolarstwa, zawody, pokazy, konferencje, w tym niespodzianki przygotowane przez markę Mio – 21 września ruszają Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce Bike-Expo, jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży rowerowej w Europie.

Kielce Bike-Expo to ulubione wydarzenie rowerzystów – profesjonalistów i amatorów w tej części Europy. Przestrzeń tegorocznej, ósmej już edycji targów zajęła wszystkie siedem hal kieleckiego ośrodka wystawienniczo-kongresowego. Sukces minionej edycji pozwala stwierdzić, że kielecka wystawa coraz mocniej zaznacza swoją obecność na mapie światowych spotkań branży rowerowej.

Na odwiedzających stoisko Mio (hala E, stoisko 22) czeka nie lada niespodzianka – premiera dwóch najnowszych modeli nawigacji rowerowych z rodziny Cyclo o numeracji 405 i 605. Nowe urządzenia są odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie konsumentów. Na razie możemy zdradzić, że posiadają czytelny, dotykowy ekran 4’’, wytrzymałą baterię, funkcje Bluetooth i ANT+ oraz szereg zaawansowanych funkcji przydatnych rowerzystom.

Podczas targów, zainteresowane osoby będą mogły zapoznać się również z pozostałymi produktami z aktualnej gamy urządzeń Mio Cyclo, a przedstawiciele marki odpowiedzą na wszelkie pytania.

Targi Kielce Bike-Expo odbędą się w dniach 21-23 września w centrum Targi Kielce. Mio zaprasza odwiedzających na stoisko 22 w hali E od czwartku do piątku w godz. 10.00-18.00 oraz w sobotę w godz. 9.00-17.00.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie internetowej organizatorów: www.targikielce.pl/pl/bike-expo.htm


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 


Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl