Imponująca końcówka sezonu CST MTB TEAM

Zawodnicy teamu CST w kolejnym wyścigu notują doskonałe wyniki.

Końcówka sezonu w wykonaniu zawodników CST MTB Teamu wygląda imponująco. Od czasu zdobycia przez Dariusza Batka tytułu mistrzowskiego w maratonie MTB, team CST nie schodzi z podium. Nie inaczej było w ubiegłą sobotę podczas Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Dąbrowie Górniczej.

Mistrz Polski tym razem musiał zadowolić się trzecim miejscem, co – jak przystało na ambitnego sportowca – przyszło mu z trudem.

– Jest satysfakcja, ale jest też spory niedosyt. W końcu przegrałem wyścig… Przegrałem jednak z nie byle kim, bo kolarze JBG-2 to ścisła czołówka nie tylko w Polsce. Na trasie umiejętnie wykorzystywali swoją przewagę liczebną i zasłużenie wygrali – relacjonuje Darek. – Sezon jeszcze się nie skończył i następnym razem postaram się powalczyć o pełną pulę – dodaje.

Poza Darkiem na podium w Dąbrowie Górniczej stanęli również Rita Malinkiewicz i Michał Kwiatek. Rita w elicie kobiet zajęła doskonałe drugie miejsce, kolejny raz pokazując, że decyzja o włączeniu jej do składu teamu CST była strzałem w dziesiątkę. Michał przełamał fatum czwartych miejsc i w swojej kategorii wiekowej był tym razem trzeci. Nieco dalsze lokaty zanotowali Michał Kucewicz i Karol Kucięba, ale występ całego CST MTB Teamu w Dąbrowie Górniczej należy ocenić zdecydowanie pozytywnie


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 


Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl