Imponująca końcówka sezonu CST MTB TEAM

Zawodnicy teamu CST w kolejnym wyścigu notują doskonałe wyniki.

Końcówka sezonu w wykonaniu zawodników CST MTB Teamu wygląda imponująco. Od czasu zdobycia przez Dariusza Batka tytułu mistrzowskiego w maratonie MTB, team CST nie schodzi z podium. Nie inaczej było w ubiegłą sobotę podczas Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Dąbrowie Górniczej.

Mistrz Polski tym razem musiał zadowolić się trzecim miejscem, co – jak przystało na ambitnego sportowca – przyszło mu z trudem.

– Jest satysfakcja, ale jest też spory niedosyt. W końcu przegrałem wyścig… Przegrałem jednak z nie byle kim, bo kolarze JBG-2 to ścisła czołówka nie tylko w Polsce. Na trasie umiejętnie wykorzystywali swoją przewagę liczebną i zasłużenie wygrali – relacjonuje Darek. – Sezon jeszcze się nie skończył i następnym razem postaram się powalczyć o pełną pulę – dodaje.

Poza Darkiem na podium w Dąbrowie Górniczej stanęli również Rita Malinkiewicz i Michał Kwiatek. Rita w elicie kobiet zajęła doskonałe drugie miejsce, kolejny raz pokazując, że decyzja o włączeniu jej do składu teamu CST była strzałem w dziesiątkę. Michał przełamał fatum czwartych miejsc i w swojej kategorii wiekowej był tym razem trzeci. Nieco dalsze lokaty zanotowali Michał Kucewicz i Karol Kucięba, ale występ całego CST MTB Teamu w Dąbrowie Górniczej należy ocenić zdecydowanie pozytywnie


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 


Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl