Rondo Ruut CF1 ze złotem z Friedrichshafen

Polski start-up Rondo zawojował rowerową scenę we Friedrichshafen. Jako pierwsza firma rowerowa z Polski otrzymała prestiżową nagrodę Golden Award!

Karbonowy Rondo Ruut CF1 zachwycił swoim designem, wysoką jakością wykonania i przede wszystkim innowacyjnym widelcem, który ma możliwość dostosowania geometrii gravela do potrzeb rowerzysty. Magiczne słowo szutr, osprzęt Srama z najwyższej półki oraz pomysł, wystarczyły do tego, by o Polakach zrobiło się naprawdę głośno.

Oprócz modelu Ruut CF1, który zdobył główną nagrodę, na stoisku możemy zobaczyć także modele na ramach aluminiowych oraz stalowych, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie oraz dla własnej kieszeni. 

Na targach Rondo pokazał jeszcze coś - prototyp HVRT CF1, aero gravelu, który w najbliższym czasie powinien także trafić do seryjnej produkcji . Wygląda świetnie, będzie miał możliwość wrzucenia opony o przekroju nawet 32mm, czego chcieć więcej? Czekamy z niecierpliwością na jego premierę i gratulujemy sukcesu!


o autorze

Jarosław Lesisz

Z wykształcenia polonista, z zamiłowania fan dwóch kółek i wszystkiego związanego ze sprzętem rowerowym. Współzałożyciel oraz redaktor kultowego bikepl.com, twórca największego (jak na tamte czasy) forum rowerowego.

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl