Podsumowanie 3 rundy Pucharu Strefy MTB Sudety w Walimiu

Poprzedni weekend w Strefie MTB Sudety znowu upłynął pod znakiem ścigania w najczystszej postaci.

Rywalizacja przebiegała w świetnej atmosferze i sprzyjających warunkach pogodowych. Jak wynika z autentycznych opinii uczestników, wytyczony przez organizatora szlak przypadł uczestnikom do gustu: ,,trasa jeszcze lepsza, jeszcze bardziej podrasowana pod względem zjazdów i dziewiczej natury prawie wszystkich jej fragmentów.'' ,

W Walimiu konkurowało ponad 300 zawodników. Tym samym, to już kolejny wyścig z serii Pucharu Strefy, który znacząco powiększył frekwencję w stosunku do roku poprzedniego. Dzięki zaangażowaniu lokalnych pasjonatów produkt Strefy MTB Sudety rozwija się szybko i na różnych polach - także tym stricte sportowym.

Pełną listę wyników z Walimia oraz klasyfikację generalną możecie znaleźć tutaj: http://live.ultimasport.pl/571/index.php?site=pdf

Następny wyścig Pucharu Strefy 2017 już 02.07.2017 w Bielawie. Zapowiada się kolejne niesamowite ściganie a organizatorzy przewidują rekord frekwencji. Z tej okazji przygotowują sporo atrakcji dodatkowych i zachęcające nagrody.  

Zapisy na to wydarzenie są już otwarte: http://zapisy.ultimasport.pl/262

Pełne info: www.strefamtbsudety.pl i www.facebook.com/strefamtbsudety


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 
 Od września 2014 roku oficjalnie pełni rolę Redaktora Naczelnego velonews.pl. 

komentarze

WiadomościWszystkie

  • Cyklokarpaty zdobyte!

    W dziesiątym tegorocznym wyścigu Cyklokarpaty kolarze CST 7R MTB Team wygrali wszystko, co było do wygrania.

    Więcej...

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • 34-300 Żywiec, Folwark 21/25
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl