Nostalgia łączy się ze sportowym stylem do miasta - Rose przedstawia rower do miasta

W latach pięćdziesiątych wiele zwycięstw, na torach rozsianych po całym świecie odniesiono na rowerach szosowych EDELROSE tradycyjnej marki z Bocholt. Przez ten czas EDELROSE opuścił omniumi przykuwa uwagę w miastach kolekcją stylowych modeli. Po produkowanym przed laty.

EDELROSE fixie oraz komfortowym EDELROSE CityMax, ROSE Bikes wprowadza swój pierwszy model miejski EDELROSE METREA – rower zaprojektowany z myślą o tych, którzy chcą dotrzeć do celu szybko i stylowo.  

Nowy EDELROSE wyposażony jest w luksusową grupę Shimano Metrea Urban Sports przeznaczoną specjalnie do jazdy w mieście. W ten sposób ta retro wyścigówka łączy najwyższej klasy technologię z nutką nostalgii. Czasy, w których miejski rowerzysta musiał przerabiać swoją kolarzówkę w rower miejski minęły bezpowrotnie. EDELROSE METREA zmniejsza dystans między rasową kolarzówką i komfortowym rowerem miejskim – bez żadnych kompromisów! 

Nowa grupa Metrearobi wrażenie znakomitym wykończeniem jak również precyzyjną zmianą biegów, z której słynie Shimano. Pozwala to na dynamiczną jazdę także w miejskich korkach. Ponadto hamulce hydrauliczne w standardzie FlatMount zapewniają świetną modulację podczas hamowania. Koła na 50 mm stożkach uzupełniają nowoczesnych wygląd wraz 11-biegową grupą.

Ponadto kierownica „bycze rogi” w rowerze EDELROSE METREA idealnie pasuje do miejskiej jazdy: dopasowany model PRO H bar daje miejskim rowerzystom wyjątkową zwrotność prowadzenia i jest zarazem hołdem dla kolarstwa torowego. Ponadto manetki Dual-Control do zmiany biegów i hamowania pozwalają na przyjęcie wydajnej, aerodynamicznej pozycji podczas jazdy. Dźwignie hamulców i zmiany biegów są łatwo dostępne pozwalając na szybką reakcję.

www.rosebikes.com/edelrose


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 
 Od września 2014 roku oficjalnie pełni rolę Redaktora Naczelnego velonews.pl. 

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • 34-300 Żywiec, Folwark 21/25
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl