Infocrank przygotowało aktualizację oprogramowania

Firma Verve Cycling producent korb z pomiarem mocy InfoCrank wypuścił właśnie aktualizację oprogramowania dla swoich korb. Najnowsza wersja oprogramowania Verve InfoCrank® Nerve Centre (VINC) app o numerze .206 rozwiązuje kilka istotnych problemów na jakie skarżyli się użytkownicy. Fabrycznie będzie ona instalowana w nowych korbach wypuszczanych na rynek od czerwca tego roku. Osoby, które posiadają korby wyprodukowane przed czerwcem 2017 mogą pobrać aktualizację ze stron www.vervecycling.com lub mypower.vervecycling.com i zainstalować ją samemu. Wersja instalacyjna na systemy Windows, iOS oraz Linux jest już dostępna. W planach jest wypuszczenie wersji dla systemu Android.

Najnowsza aktualizacja "firmwaru" korby InfoCrank naprawia następujące napotykane problemy:

  1. Niektóre korby nie chciały powrócić do wartości zerowych w przypadku ręcznej kalibracji. Najnowsza aktualizacja poprawia ten błąd.
  2. Zmniejszono ilość nie rejestrowanych odczytów z prawej korby. Dzięki temu wzrosła dokładność pomiarów.
  3. Poprawiono sposób pomiaru kadencji w przypadku używania korby bez przyklejonego do lewego ramienia magnesu. Do tej pory kadencja była mierzona tylko za pomocą lewego ramienia. W przypadku gdy pedałowaliśmy tylko prawą nogą a do lewego ramienia nie było przyklejonego magnesu kadencja nie była mierzona. Obecnie w przypadku nie wykrycia magnesu lub obciążenia lewego ramienia kadencja będzie mierzona za pomocą prawego ramienia.
  4. Naprawiono problem związany z chwilowym wyłączaniem się podczas jazdy prawego ramienia w pewnych egzemplarzach.

Dystrybutorem marki Verve Cycling w Polsce jest firma Kozzak Bike Shop ( www.kozzak.pl ).


o autorze

Szymon Barczyk

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl