Skradziono rowery grupy Bahrain-Merida

Dziesięć rowerów zawodowej grupy kolarskiej Bahrain-Merida padło minionej nocy łupem złodziei. Kompletnie wyposażone rowery Merida skradziono w Limburgii w Holandii tuż przed rozpoczęciem pierwszej edycji wyścigów z cyklu Hammer Series. Grupa prosi o pomoc w odnalezieniu sprzętu.

Złodzieje znów dali o sobie znać w świecie zawodowego kolarstwa. W nocy ze środy na czwartek skradziono dziesięć rowerów grupy Bahrain-Merida przygotowującej się w Holandii do pierwszej edycji wyścigów z cyklu Hammer Series. Dziewięć modeli do jazdy na czas Merida Warp TT oraz jeden model aero Merida Reacto znajdowało się w ciężarówce ekipy zaparkowanej przy jednym z hoteli w Limburgii. Mimo tego przykrego zdarzenia zespół wystartuje w nadchodzącym wyścigu, jednak prawdopodobnie nie będzie mógł w nim skorzystać z rowerów do jazdy na czas. Grupa Bahrain-Merida oraz Merida zwracają się z prośbą o pomoc w odnalezieniu skradzionych rowerów. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na ich temat, może je przekazać grupie na adres info@bahraincyclingteam.com. Można je także zgłosić firmie Merida Polska (info@merida.pl). Skradzione rowery były wyposażone w grupę osprzętu Shimano Dura Ace Di2 i pomiar mocy SRM, modele Warp TT miały koła Fulcrum Disc Speed 360 T.


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 
 Od września 2014 roku oficjalnie pełni rolę Redaktora Naczelnego velonews.pl. 

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

GalerieWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • 34-300 Żywiec, Folwark 21/25
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl