Customowa biżuteria do roweru

Zaczęło się niewinnie, od testów drukarki 3D. Przy okazji uczenia się nowego sprzętu drukowaliśmy różne rzeczy, żeby zobaczyć o co w tym wszystkim chodzi i przede wszystkim jak nie popełniać błędów. Tak powstały pierwsze gadżety typu breloczki, podkładki pod mostek zintegrowane z otwieraczem do piwa, przeróżne kształty jakich nie da się uzyskać żadnymi innymi metodami i wiele innych. Jak każda technologia, druk 3D ma swoje plusy i minusy.


Do tych pierwszych należy zaliczyć możliwość uzyskania detali jakich nie da się zrobić inaczej, produkcji krótkich serii różnych części ale także pełną indywidualizację komponentów, które mogą powstawać nawet w pojedynczych ilościach. To nasunęło nam pewien pomysł. Co powiecie na różnego rodzaje elementy na których będą umieszczone elementy graficzne lub tekstowe charakterystyczne dla Was? Na przykład logo Twojej firmy, imię i nazwisko, ksywka i cokolwiek sobie wymyślicie? Teraz to jest możliwe. Zobaczcie nasze podkładki pod mostek.


W ten sposób Wasz rower będzie jedyny w swoim rodzaju. W tym momencie mamy opracowane podkładki pod mostek i obejmy sztycy, ale pracujemy również nad innymi drobiazgami, typu zatyczki, kapsle, przejściówki pod zaciski hamulców tarczowych, zębatki do kaset i korb itd. Możliwości zastosowania tej technologii są praktycznie ograniczone tylko Waszą fantazją.


Do tego tworzywo w jakim pracujemy - Tytan, to jest przysłowiowa wisienka na torcie. Już wkrótce na stronie zonsport.pl będzie można zamawiać te wszystkie cuda. Na początek podkładki pod mostek. Oferujemy je w trzech wymiarach 5, 10 i 15mm. Ceny odpowiednio - 250, 300 i 350 PLN. Wiemy że to niemało, ale technologia produkcji jest bardzo kosztowna i do tego mówimy o pojedynczych, personalizowanych ilościach. Jesteśmy otwarci na propozycję produkcji różnych części. Jeśli masz pomysł na coś ciekawego, poinformuj nas o tym, postaramy się stworzyć model 3D i wykonać prototyp. Jeśli się sprawdzi możemy wdrożyć go do produkcji.

Zamówienia można składać na www.zonsport.pl , maksymalny czas oczekiwania to 3 tygodnie.
Ilość znaków maksymalnie 25, na specjalne życzenie możemy zmniejszyć czcionkę.


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 


komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl