Joy Ride Bike Fest w Kluszkowcach już w ten weekend!

W nadchodzący weekend, mała miejscowość na Podhalu zamieni się w stolicę maniaków ekstremalnej odmiany kolarstwa. Od piątku 15 maja do niedzieli 17 maja. Napisałam, że jest to święto "ekstremalnej odmiany kolarstwa" ponieważ rozgrywane zawody to:

- Trek Downhill

- Kellys Enduro 

- ZEW Slopestyle 

- Dartmoor Flybag 

- NS Bikes Pumptrack  

- Karcher

Mniej ekstremalne zawody, które przygotowali organizatorzy dla miłośników dwóch kółek to:

- Cyklokarpaty Maraton 

- Kids Race

Oprócz zawodów, adrenaliny będzie możliwość wzięcia udziału w koncertach organizowanych w miasteczku Joy Ride, które usytuowane jest kolejny raz na wyciągu Czorsztyn-ski, będzie miał też miejsce finał Festiwalu Filmów Sportowych (gdzie do wygrania są kamery Sony Action oraz 1000zł).

Oprócz wydarzeń związanych stricte z zawodami na Joy Ride Fest odbędą się również niewielkie targi rowerowe oraz będą stanowiska KROSSa i TREKa, które będą oferować jazdy testowe rowerami enduro.

Program jest bardzo bogaty, każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli nie miałeś planów na weekend, to już je masz. A pogoda podobno dopisze ;)

Więcej informacji, uzupełnianych na bieżąco znajdziecie na stronie Joy ride bike fest  oraz na wydarzeniu utworzonym na facebooku


o autorze

Paulina Pacyga

Z wykształcenia fizjoterapeutka.
 Amatorka jazdy w górach, choć o kulejącej technice. Wielbicielka widoków zza kierownicy, które zatrzymuje w kadrze fotografii. Uwielbia gadżety. W redakcji przedstawia kobiecy punkt widzenia.

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl