Cenna wiedza dla uczestników AMP w kolarstwie górskim

Podczas tegorocznych Akademickich Mistrzostw Polski w XCO odbędzie się seminarium szkoleniowe pt. „Współczesny trening kolarski”. Cenną wiedzę przekażą doświadczeni specjaliści.

Chyba śmiało można stwierdzić, że Akademickie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim to już impreza z tradycjami. Jej rozwój obserwujemy z roku na rok, a liczne grono uczestników tylko to potwierdza. W tym sezonie nowością podczas imprezy jest wydarzenie towarzyszące, jakim będzie seminarium szkoleniowe. Chcemy wykorzystać potencjał mistrzostw – to, że w jednym miejscu przebywać będzie przez 3 dni ponad 300 zawodników. Dzięki naszym partnerom, będziemy mogli opowiedzieć o współczesnych metodach treningowych – mówi Grzegorz Miedziński, organizator imprezy. Seminarium szkoleniowe jest bezpłatne i odbędzie się w sobotę 30. maja w Hotelu Mercure Jelenia Góra (rozpoczęcie o godz. 17:00). Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do uczestników AMP, jednak organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych - wystarczy napisać maila na mtb@azs.pl z uzasadnieniem chęci swojego udziału (zgłoszenia przyjmowane będą do 22. maja).

Tematy i wykładowcy:

"Badania wydolnościowe w praktycznym zastosowaniu treningu kolarza" (Daniel Paszek, Cyclo Trener, Diagnostix)

"Sportovia - nowatorska platforma mobilnej komunikacji z trenerem" (Piotr Kosmala, Sportovia.com)

Polub fanpage, a będziesz miał szansę na wygranie vouchera do Cieplickich Term: www.facebook.com/AkademickieMistrzostwaPolskiMTB

                      

Więcej informacji udziela:

Grzegorz Miedziński

Tel. 501 641 706

E-mail: grzegorz.miedzinski@azs.pl


o autorze

Mateusz Zoń

Od 1999 roku wyczynowo uprawia kolarstwo górskie, wielokrotnie stawał na najwyższych stopniach podium prestiżowych zawodów, także poza granicami kraju. 
 Od września 2014 roku oficjalnie pełni rolę Redaktora Naczelnego velonews.pl. 

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

GalerieWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl