​Andalucia Bike Race #3 - wyścig trwa...

Trzeci dzień ścigania w Andalucia Bike Race za nami. Relacja na gorąco...

Zawodnicy po etapie byli tak padnięci, że tym razem informacje o dzisiejszych zmaganiach udzielił nam Team Manager Michał Peliszko:

Dzisiejszy etap był zdecydowanie najcięższy z dotychczasowych. 75 km i ponad 3000 w pionie. Ogromne różnice temperatur 12 na starcie i około 1 stopnia na samym szczycie. Do tego dochodziły karkołomne zjazdy, które nie oszczędziły nikogo (sprowadzaly wszystkie teamy). Do tego bardzo szybki zjazd po szutrach na którym znajdowały się kamienie ostre jak brzytwa. Tu straciło czas bardzo dużo teamów łapiąc niekiedy gumę za gumą. Ten odcinek chłopaki pojechali bardzo rozsądnie i obyło się bez defektów. Trasa bardzo interwałowa i do tego te różnice temperatur. Dziś pakowanie sprzętu i ruszamy na kolejny etap do Mancha Real i po etapie do Cordoby.

Dla formalności należy dodać, że duet Mirosław-Kaiser zakończył dzisiejsze zmagania na 34 pozycji. Zwyciężył duet Tiago Oliveira i David Serralheiro przed Albanem Lakatą i Kristianem Hynek oraz Mathiasem Flueckingerem i Nicola Rohrbachem.

A tak zapowiada się jutrzejszy, czwarty etap:


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl