Wygraj pakiety od Sportovii!

Chcesz wygrać profesjonalną opiekę trenera i dietetyka? Przez miesiąc poczuć się jak profesjonalny kolarze? Odpowiedz na pytanie i zgarnij nagrody!

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie, w którym nagrodami są 3-miesięczne pakiety opieki trenerskiej współpracujących z nami trenerów osobistych. Mistrzowie kraju, członkowie kadr narodowych, doświadczeni sportowcy i trenerzy pomogą zwycięzcom konkursu osiągnąć ich sportowe cele. Ponadto, pierwsze 50 zgłoszeń nagrodzimy kuponami na darmowy, miesięczny dostęp do panelu dietetycznego z setkami smacznych i dopasowanych do indywidualnych potrzeb przepisów kulinarnych.

Co zrobić aby wygrać? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakie cele sportowe planujesz zrealizować w 2015 roku i dlaczego chcesz współpracować z osobistym trenerem?

Na odpowiedzi czekamy do 23 stycznia, a autorów najciekawszych, najbardziej inspirujących odpowiedzi ogłosimy przed końcem miesiąca!

Maile należy przesłać na adres: mobile@sportovia.com, w tytule wpisując „Coach Sportovia”.


o autorze

Jarosław Lesisz

Z wykształcenia polonista, z zamiłowania fan dwóch kółek i wszystkiego związanego ze sprzętem rowerowym. Współzałożyciel oraz redaktor kultowego bikepl.com, twórca największego (jak na tamte czasy) forum rowerowego.

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl