Zdobyła dla Polski wiele medali. Teraz nie ma za co żyć

Wobec chronicznego braku czasu rzadko ostatnio umieszczam artykuły na portalu, ale wobec tej sytuacji nie można być obojętnym. Zobaczcie sami poniższy materiał...

Czy taka sytuacja jest normalna? Moim zdaniem jest daleka od takiego stanu. Czy może urzędników w Ministerstwie należałoby by zastąpić robotami, które bezdusznie trzymały by się litery prawa i skądinąd nieżyciowych przepisów, czy może jednak że siedzi tam jakiś człowiek, można liczyć na ludzkie potraktowanie tej utytułowanej dziewczyny, która rozsławia imię Polski na całym świecie.

Panie Ministrze, niech Pan otworzy oczy i najlepiej też serce, bo pojedyncze czasowe sukcesy "kopaczy" nie są więcej warte, niż godne reprezentowanie kraju przez całe lata. W świetle obnoszenia się z majątkiem i informacji prasowych na temat nowych samochodów piłkarzy, taka sytuacja jest nie do pomyślenia.

Zwracam się z apelem do całego środowiska kolarskiego. Jeśli macie takie możliwości, pomóżcie Anii żeby mogła trenować i dalej przynosić nam powody do wzruszenia i radości.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl