Strava KOM w czasie rzeczywistym dzięki Sportiiiis i aplikacji Cliiiimb

Cliiiimb_378x600


4iiii wprowadza na rynek nową aplikację Cliiiimb, która w czasie rzeczywistym przekazuje dane z segmentu Strava do wyświetlacza Sportiiiis, który jest przymocowany do naszych okularów. Są dwie wersje Cliiiimb – jedna tylko głosowa, druga dodatkowo pokazuje komunikaty w formie kolorowych diod LED.

Nie będziesz więcej się zastanawiał, czy dałoby radę pojechać mocniej podczas danej wspinaczki. Sportiiiis Cliiiimb od razu nam powie, że to wystarczy, albo lepiej odpocząć i zachować świeżą nogę na inną próbę.

VIDEO

cliiiimb-slider3

https://vimeo.com/77229808

Dodatkowo do całego zestawu oprócz jednostki Sportiiiis Cliiiimb montowanej do okularów, potrzebny będzie podwójny transmiter Bluetooth/ANT+ w opasce pulsometru – Viiiiva staje się mostem miedzy sensorem ANT+ w wyświetlaczu Cliiiimb a telefonem, ponieważ iPhone obsługuje tylko protokół Bluetooth.

Aplikacja Cliiiimb synchronizuje się z wyświetlaczem Sportiiiis oraz głośnikiem Voiiiice, przez co uzyskujemy informację kiedy zbliżamy się do segmentu, jak się już rozpocznie oraz jaki mamy wynik w stosunku do osoby, którą wcześniej zaznaczyliśmy w aplikacji. Cały pomysł ma na celu skupienie kolarza na drodze i wysiłku, a nie patrzenie się na telefon, to całkowicie zmienia użycie Strava

Aplikacja Cliiiimb jest już dostępna w App Store. Natomiast na urządzenie w wersji Pro możemy składać zamówienia online, dostawa jeszcze w tym roku. Wersja zwykła (bez wyświetlacza) dostępna będzie w 2014 roku.

Cały zestaw Cliiiimb Pro tak naprawdę składa się z produktów, które firma 4iiii ma już w swojej ofercie. Moduł Viiiiva do opasek pulsometru HR (ANT+/Bluetooth Smart), wyświetlacz Sportiiiis oraz głośniczek Voiiiice. Koszt to 199 USD. Beż wyświetlacza koszt to 129 USD. A nowe funkcje dostępne są właśnie dzięki aplikacji na smartfon. Bardzo pomysłowe.

cliiiimb-pro

Kto z Was używa Strava i chciałby mieć takie urządzenie?


komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl