Rowery ROMET 2014

romet-2014-00
RAMBLER FS 29 jest rowerem z pełnym zawieszeniem, do szybkiej jazdy w terenie. Dzięki zastosowaniu taperowanej główki sterowej, sztywnych osi oraz szerokim przekrojom kół uzyskano maksymalną sztywność całej konstrukcji, co odgrywa kluczową rolę podczas jazdy.

Warto zaznaczyć, że producent na rok 2014 znaczenie rozbudował serię rowerów MTB. Są w niej rowery na kołach 26”, 27,5” oraz 29”. Trzonem tej kategorii są rowery typowo wyczynowe, przeznaczone do sportowej jazdy. Klienci będą mogli wybrać pomiędzy rowerami na ramach carbonowych czy też aluminiowych. Dostępny będzie także rower z pełnym zawieszeniem. Romet MTB na 2014 to również 8 modeli z serii Jolene for women – kolekcja przeznaczona specjalnie dla kobiet. Wykorzystując najnowsze technologie i rozwiązania, Romet ma zamiar wejść w pułap czołowych, zagranicznych marek oferując swoim odbiorcom konkurencyjne cenowo i dobre jakościowe rowery.

romet-2014-01
Romet City jest bardzo zróżnicowaną kategorią rowerów w kolekcji 2014 pod względem stylistycznym oraz użytkowym. Są to praktyczne rowery spełniające podstawowe funkcje wyjazdów na krótkie wycieczki, zakupy czy dojazdy do pracy.

W segmencie rowerów na 26-calowych kołach pojawia się sportowa linia R-line. W modelach na dużych kołach (popularne 29er) Romet przygotował kilka modeli - od typowo rekreacyjnych do tych sportowych. Po raz pierwszy w kolekcji Rometu na 2014 zobaczymy rowery też na nowych kołach 27,5” (650B) i tu będzie w czym wybierać. 

romet-2014-02
Rowery miejskie często stają się dopełnieniem osobowości i stylu.

Romet zaoferuje też trzy atrakcyjne cenowo modele rowerów szosowych Huragan – popularnie nazywane kolarkami. Szeroki wybór będą mieli także miłośnicy wycieczek i wypraw rowerowych. Rowery crossowe Orkan oraz trekkingowe Gazele i Waganty już na dobre wpisały się w asortyment marki. W grupie City Romet dostępne będą zarówno rowery dla miejskich indywidualistów w kategorii „rower ekskluzywny gadżet” jak i dla osób szukających wygodnego i ekonomicznego środka transportu. Dopełnieniem całej kolekcji są rowery dla młodzieży i dzieci Romet Junior. Różnorodne wyposażenie oraz wzornictwo pozwoli wybrać odpowiedni rower dla najmłodszych rowerzystów.

romet-2014-03
Nowoczesna, streetartowa grafika oraz niska rama Ramblera Dirt 24z pewnością spodobają się młodemu rowerzyście. Tak, jak i pozostałe rowery z kategorii ROMET JUNIOR, jest on nowoczesnym i ergonomicznym środkiem transportu.


Romet jak zawsze łączy w swej kolekcji dobrą jakość, atrakcyjną stylistykę rowerów, ale i rozsądne ceny.

Szerszy przegląd kolekcji zaprezentujemy na łamach naszego portalu po targach Bike-Expo w Kielcach.

Wykorzystano informację prasową grupy Arkus-Romet


komentarze

WiadomościWszystkie

  • ​Pa, Pa w Piasecznie

    Lekko nie będzie. Nie tylko dlatego, że w sercu ciężko będzie żegnać się z Mazovią. Ale przede wszystkim dlatego, że ostatni w 19. sezonie maraton...

    Więcej...

GalerieWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl