Zapraszamy do Korbielowa na MTB Marathon

Edycję otworzy, wzorem ubiegłego roku, długi podjazd pod Halę Miziową. Zróżnicowana droga z jednej strony pozwala rozciągnąć stawkę i przeprowadzić selekcję, ale także jej przeszarżowanie może "odbijać się czkawką" na dalszej części. A ta w zależności od dystansów prowadzi przez Halę Cudzichową, Trzy Kopce na Rysiankę (wspólnie) i dalej wymagającym, stromym i zdradliwym zjazdem w kierunku Żabnicy Skałki bądź szybkim, obłędnym widokowo szlakiem żółtym na Redykalną Halę i dalej na Halę Boraczą (giga).

'MTB_Korbielow_148_O5B9353_fyvjkq.jpeg'

Oba dystanse, (giga po pokonaniu Prusowa i wspinaczki na grzbiet Abrahamowa, a mega trawersu łącznikowego niedostępnego rok temu z powodu zalegającego błota) połączą się na stokach Suchego Gronia i dalej wygodnymi trawersami sprowadzą nas do Sopotniej. Stąd już pozostaje „tylko” szutrowo – ścieżkowy podjazd pod Miziową, skąd czeka Was zjazd jednymi z najbardziej technicznymi sekcjami w całym zestawieniu tegorocznych tras.

'MTB_Korbielow_143_18K8936_xpampz.jpeg'

Czując na skórze ostatnie upały liczymy, że limit deszczu na ten sezon wyczerpał się w Beskidzie Sądeckim. Zapraszamy do Korbielowa, nie pożałujecie.


komentarze

WiadomościWszystkie

  • Manitou Mezzer Pro LE

    Manitou Mezzer to amortyzator, który pomaga Amerykanom powrócić na wyboiste górskie ścieżki rowerowe. Wyposażony w system Dorado Air i system...

    Więcej...

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl