Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym

gosciecin-2012-2

Jak podaje Komisja Przełajowa PZKol, w dniu 19.12.2012r. Zarząd Polskiego Związku Kolarskiego zatwierdził wniosek o przyznaniu organizacji  77 Mistrzostw Polski w Kolarstwie Przełajowym w dniach 11-12.01.2014r.Do organizacji 77 Mistrzostw Polski w Kolarstwie Przełajowym zgłosiły swoje wnioski następujące miejscowości.
Górzyca – woj. lubuskie  Sosnowiec- woj. śląskie  Bieganów – woj. lubuskie   Żagań  - woj. lubuskie  Bytów – woj. pomorskie  Jelenia Góra – woj. dolnośląskie
Decyzją Zarządu Polskiego Związku  Kolarskiego prawo organizacji 77 Mistrzostw Polski w Kolarstwie Przełajowym przyznano miejscowości Bieganów – Gmina Cybinka – Powiat Słubice.

Do tej imprezy mamy ponad rok czasu, a tymczasem zapraszamy 12 i 13 stycznia do Koziegłów, gdzie zostaną rozegrane tegoroczne mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym. W tych właśnie dniach poznamy nowych właścicieli koszulek z orłem na piersi.

gosciecin-2012-159

Miejscem rozgrywania zawodów o tytuł mistrza Polski będą znane z organizacji imprez przełajowych, Koziegłowy. Zawodnicy ścigać się będą na trasie położonej w pobliżu kompleksu sportowego na terenie Osiedla Zamkowego przy ulicy Zamkowej, Rycerskiej i Zielonej. Długość pętli będzie wynosić 2540 metrów.
12 stycznia w sobotę zostaną rozegrane wyścigi w kategorii: młodziczka (20 min.), młodzik (20 min.), juniorka młodsza (30 min.) oraz junior młodszy (30 min.). Dzień później (niedziela) o prestiżowe zwycięswto rywalizować będą juniorzy (40 min.), juniorki (40 min.), elita kobiet (40 min.), orlik (50 min.) i elita mężczyzn (60 min.).
Biuro zawodów mieścić się będzie: w dniu 11.01.2013 r. na terenie Miejsko Gminnego Ośrodka Promocji Kultury w Koziegłowach przy ul. Żareckiej 28, natomiast w dniach 12 i 13 stycznia na terenie Zespołu Szkół w Koziegłowach przy ul. 3-go Maja 12 (przy trasie MP).

Organizatorem tegorocznego czempionatu jest Miejsko Gminny LKS "Błękitni" w Koziegłowach.

Zapraszamy wszystkich fanów kolarstwa, szczególnie tych planujących się poprzebierać w dość "oryginalne" stroje. Pokażmy wszystkim że zima to jest także czas na jazdę na rowerze i licznie dopingujmy naszych błotnych herosów na trasie wyścigu.

 


komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl