Nowa ekipa w górskim peletonie - Marek Konwa MTB Racing Team

karpacza2012-064

Dobrze mamy więc grupę mamy również zawodników, kto reprezentuje Twoją drużynę?


Team aktualnie reprezentuje 8 zawodników, Marek i Piotrek Konwa, Krystian Michalak, Konrad Nowak, Arkadiusz Kiełbasa, Marcin Rogowski, Jarosław Łazaruk, Mateusz Miedziński oraz jedna zawodniczka, Ania Tomica.

Skład jest dość liczny, zwłaszcza jak na początkujący team, gdzie możemy was spotkać?

Drużyna głównie startuje w imprezach typu XC jak Górale na Start, Maratonach Kaczmarek Electric oraz w wyścigach szosowych. Część teamu będzie walczyć na zbliżających się Mistrzostwach Polski organizowanych w Kielcach.

mk2
Foto: Agnieszka Torba

Nie oszukujmy się, by mogła być grupa muszą być sponsorzy, co zwłaszcza na początku przedsięwzięcia nie jest łatwe, jak wygląda u was sytuacja? Większość drużyn narzeka na brak wsparcia....

Tak, masz rację, na pewno nie jest łatwo o sponsorów, zwłaszcza gdy team dopiero powstaje....w końcu jako drużyna osiągnięć nie mieliśmy. Całe szczęście w Polsce wciąż jest kilka życzliwych i pomocnych firm, dzięki którym naszym zawodnikom jest trochę łatwiej walczyć na zawodach i trenować. Aktualnie wspierają nas Viking Sport, Zator, Google, Maxim, Hutchinson, Serwis  Yellow Bike, Qoleum, R.S.P., Met oraz TanieGadzety.pl za co jesteśmy bardzo wdzięczni i mamy nadzieję na przedłużenie współpracy z tymi markami.

Skoro liczycie na przedłużenie współpracy to jakie są wasze plany na przyszły sezon?

W przyszłym roku mamy zamiar powalczyć i pokazać się z dobrej strony, mam na myśli nie tylko wyniki sportowe ale również promocję drużyny. Chcemy być bardziej widoczni i rozpoznawalni. W końcu poza wspieraniem kolarzy celem naszej drużyny, jest również promocja naszego pięknego sportu jakim jest kolarstwo. Cały czas się rozwijamy, planujemy uatrakcyjnić naszą stronę, w najbliższym czasie czeka nas kilka sesji zdjęciowych, może nawet szarpniemy się na filmik promocyjny? Pomysłów jest dużo, a czasu niewiele, całe szczęście w naszym teamie są osoby nie tylko rowerowo zakręcone, ale również kreatywne i ambitne, dzięki czemu mamy nadzieję na intensywny rozwój.

Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia w dalszej działalności.

Również dziękuję, przy okazji zapraszam na naszą stronę oraz konto na Facebook’u:

http://mkmtbracingteam.blogspot.com/
http://www.facebook.com/MarekKonwaMtbRacingTeam

IMG_1193

 


komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl