Nowości z SIS'a - nawadniające tabletki Go Hydro

Cel - Nawodnić efektywniej niż sama woda.

Zdecydowana większość, bo aż 86% ludzi pije wodę podczas treningów. Jednak jeśli nasz trening jest intensywny, tracimy z organizmu zarówno wodę jak i elektrolity. Pijąc samą wodę nie uzupełniasz elektrolitów i nie nawadniasz organizmu efektywnie.

go_hydro

Nowe SIS Go Hydro zastępuje 5 najważniejszych elektrolitów, pomagając Ci nawodnić organizm efektywnie i pozwala zachować siły. Jak tego używać? Wrzucasz praktycznie bezkaloryczną tabletkę musującą do bidonu z wodą i sprawa załatwiona.

SIS współpracuje z najlepszymi sportowcami rozwijając swoje linie produktowe, aby spełniały wymagające standardy skuteczności jakie są przez nich oczekiwane. W przypadku SiS GO Hydro nie jest inaczej - formułę produktu opracowano z teamem Skandia GBR podczas przygotowań do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Skuteczność preparatu została udowodniona przez sportowców ze światowej czołówki i obecnie jest on używany jako część ich rytuałów treningowych.

Go Hydro w skrócie:

- Praktycznie bez kalorii
- Wystarczy wrzucić jedną tabletkę musująca do 500ml wody w bidonie
- Cudownie orzeźwiający smak cytryny

Twoja strategia nawodnienia

 

Istnieją 3 podstawowe zasady:

1. Upewnij się, że jesteś dobrze nawodniony przed rozpoczęciem treningu lub startu w przeciwnym wypadku ucierpi na tym Twoja wydajność. Zazwyczaj 400 do 600ml płynów jest wystarczającą ilością, którą powinieneś wypić na 3 do 4 godzin przed rozpoczęciem treningu. Jeśli bierzesz udział w wymagającej imprezie, zacznij zwracać uwagę na nawodnienie kilka dni wcześniej, aby upewnić się, że jesteś optymalnie nawilżony gdy staniesz na linii startu.

2. Pij w regularnych odstępach czasu w trakcie ćwiczeń. Pij od 3 do 4 łyków co 10 minut, jeśli to możliwe, lub 5 do 6 co 15 minut. W zależności od intensywności wysiłku, czasu i temperatury ogólne wytyczne wskazują na konieczność picia 500 ml do 1 litra na godzinę.

3. Pij po zakończeniu treningu i wyścigu. Kontynuuj suplementacją z  SiS Go Hydro. idealnie jeśli znasz swoją wagę przed i po wysiłku - na 1/2 kg wagi jaką straciłeś uzupełnij 750 ml płynu. Nie pij zbyt szybko - około 500ml na pół godziny.

Po ponownym nawodnieniu, stosuj SIS REGO aby pomóc szybciej zregenerować zmęczone mięśnie w czasie następnej sesji.

Dystrybutorem produktów SIS w Polsce jest PAP1


komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl