" 1276 " Film dokumentalny z wyprawy rowerowej

1276 to również orientacyjna liczba kilometrów, która maja do przejechania podczas założonej trasy z Zakopanego do Chorwacji.

Jerry i Gosia poznali się przypadkowo na facebook’u, widzieli się zaledwie raz na żywo, ponieważ Jerry na co dzień mieszka i pracuje w Paryżu.  Wyruszają 14 lipca 2012 roku. Tego dnia w Zakopanem odbywać się będzie Tour de Pologne.

2 młodych ludzi o odmiennych osobowościach, mentalności kulturowej i poglądach, ponad tysiąc kilometrów, 6 krajów: Francja, Polska, Słowacja, Węgry, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja. Ok 100km trasy dziennie, co powinno zająć 14 dni. Będziemy z kamerą towarzyszyć im przez całą podróż. Co się wydarzy po drodze? Przygoda na pewno! Może i wielka przyjaźń, która będzie się nawiązywała z upływem akcji i przejechanych kilometrów. Przepiękne krajobrazy. Nowo poznani ludzie. Ciekawe smaki.

mapa

Jest to wspaniała okazja, aby filmem zainspirować ludzi i promować różne miejsca i zakątki Europy. O tym wszystkim będziecie mogli dowiadywać się na bieżąco, śledząc codzienne relacje naszej wyprawy na facebooku, blogu oraz na naszym portalu, który objął patronat medialny nad wyprawą.

poster 


komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl