" 1276 " Film dokumentalny z wyprawy rowerowej

1276 to również orientacyjna liczba kilometrów, która maja do przejechania podczas założonej trasy z Zakopanego do Chorwacji.

Jerry i Gosia poznali się przypadkowo na facebook’u, widzieli się zaledwie raz na żywo, ponieważ Jerry na co dzień mieszka i pracuje w Paryżu.  Wyruszają 14 lipca 2012 roku. Tego dnia w Zakopanem odbywać się będzie Tour de Pologne.

2 młodych ludzi o odmiennych osobowościach, mentalności kulturowej i poglądach, ponad tysiąc kilometrów, 6 krajów: Francja, Polska, Słowacja, Węgry, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja. Ok 100km trasy dziennie, co powinno zająć 14 dni. Będziemy z kamerą towarzyszyć im przez całą podróż. Co się wydarzy po drodze? Przygoda na pewno! Może i wielka przyjaźń, która będzie się nawiązywała z upływem akcji i przejechanych kilometrów. Przepiękne krajobrazy. Nowo poznani ludzie. Ciekawe smaki.

mapa

Jest to wspaniała okazja, aby filmem zainspirować ludzi i promować różne miejsca i zakątki Europy. O tym wszystkim będziecie mogli dowiadywać się na bieżąco, śledząc codzienne relacje naszej wyprawy na facebooku, blogu oraz na naszym portalu, który objął patronat medialny nad wyprawą.

poster 


komentarze

WiadomościWszystkie

  • ​Sturdy ma to coś

    Słyszeliście o firmie Sturdy? To mała manufaktura o wielkich możliwościach zlokalizowana we Frome w UK. Jeśli szukasz czegoś naprawdę unikalnego i...

    Więcej...

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl