Specialized Concept Store już otwarty

W natłoku spraw o mało to wydarzenie nie wyleciałoby mi z głowy. Na szczęście podczas jednej z rozmów telefonicznych kolega się mnie spytał czy się wybieram do Bielska… w tym momencie zapaliło się w mojej głowie czerwone światełko alarmowe i … dokonałem najszybszego prasowania koszuli w historii od czasu wymyślenia żelazka. Uzbrojony w aparat szybko wsiadłem do samochodu i pomknąłem w kierunku stolicy Beskidów.

Specialized Concept Store

Dojechałem do miejsce jak już było dość ciemno. Moim oczom ukazał się oświetlony, przeszklony budynek z ogromnym napisem Specialized. Wypas. W środku jeszcze lepiej. Wchodząc do środka trzeba było przejść obok budzącego respekt, nie tylko za sprawą ceny, modelu McLaren Venge.

Specialized Venge McLaren

Oprócz niego oczywiście pełna oferta Speca - wszystko w zasięgu ręki. Na piętrze nowocześnie urządzonego lokalu zlokalizowano dodatki - ubrania, kaski itd. Wszystko super przemyślane i poukładane. Z kolei część serwisowa od handlowej została oddzielona szklaną ścianą, zbudowaną z gablot, w których znajdziemy wszystkie zabawki jakie lubimy i jakie standardowo można dostać w Twomarku, bez czekania i zamawiania.

Specialized Concept Store

W tym sklepie zakup najwyższych grup sprzętowych to norma. O godzinie 18.00 gości powitał Marek Dutkiewicz, szef firmy mówiąc o tym jakie jest jego podejście do budowania oferty i dlaczego postanowił w tym miejscu otworzyć najbardziej wypasiony salon Speca w Polsce.

Specialized Concept Store

Po nim do głosu doszedł Marcin Staniszewski - przedstawiciel Specializeda na Polskę, mówiąc o marce i specyfice Specialized Concept Store. Wśród zebranych gości jak zwykle kupę znajomych - nie będę wymieniał wszystkich, z pewnością rozpoznacie ich sami na zdjęciach.

Specialized Concept Store

Wśród gości zabrakło niestety tego najważniejszego. Pomimo wcześniejszych zapowiedzi nie pojawił się Jaroslav Kulhavy, którego choroba zatrzymała w Czechach. Złożył jednak obietnicę, że w sezonie, wykorzystując przerwę między wyścigami, wpadnie na większość dania do Bielska i będzie dostępny dla wszystkich klientów, którzy w tym dniu się pojawią w progach bielskiego Twomarku.

Specialized Concept Store

Otwarcie niezwykle udane. Jadąc do Bielska czułem że będzie mocno, ale nie sądziłem że aż tak. Marek ze swoją ekipą zadbał o dosłownie wszystko. Gratulacje i powodzenia…

Zapraszamy do galerii zdjęć z otwarcia. 

 


komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl