Kross potwierdza, że Warto Być Dobrym

thumb_WartoBycDobrym_rowerKross_m

Unikalne rowery Kross (ten model nie będzie dostępny w sklepach, stworzono go wyłącznie na potrzeby konkursu) będą głównymi nagrodami w akcji dla szkół i uczniów „Warto Być Dobrym”, której organizatorem jest organizacja pozarządowa - Stowarzyszenie „Przyjazna szkoła”. Jest to największa, interdyscyplinarna kampania edukacyjna w Polsce, której celem jest kreowanie u dzieci dobrych postaw, uczenie poszanowania dla innych ludzi, ich emocji, uczuć i praw, a także nagradzanie zachowań prospołecznych. Warto podkreślić, że udział szkół w całej akcji jest całkowicie bezpłatny.

Uczestnicy konkursu zobowiązują się do wypełnienia zadań w 3 podstawowych obszarach: pomoc drugiemu człowiekowi (ja i bliźni), zaangażowanie w środowisko klasy, szkoły, społeczność lokalną (ja i społeczność) oraz działania globalne na rzecz praw człowieka i ochrony środowiska (ja i świat).

W akcji bierze udział 1 500 szkół z całej Polski. Do każdej z nich trafi 1 rower Kross - otrzyma go uczeń wylosowany z grona finalistów z danej placówki. Sprzęt zaprojektowano i wyprodukowano ściśle wedle wytycznych organizatorów konkursu. "Zależało nam na tym, by podkreślić wagę naszego udziału w tym przedsięwzięciu - dlatego stworzyliśmy unikalny model roweru, który trafi tylko do laureatów konkursu „Warto Być Dobrym”. Z całego serca wspieramy tę inicjatywę" - Arkadiusz Trzciński, Kierownik Marketingu Kross SA

Szkoły, które jeszcze nie przystąpiły do akcji, mogą jeszcze zgłosić swój udział. Więcej informacji o konkursie znaleźć można na stronie http://www.wartobycdobrym.pl/

O firmie Kross:
Kross jest jednym z największych europejskich - i bezsprzecznie najbardziej rozpoznawalnym w Polsce - producentem rowerów. Oferta firmy to cała gama jednośladów: począwszy od profesjonalnych konstrukcji dla zawodowych kolarzy, poprzez wysokiej klasy rowery górskie, do komfortowych rowerów trekkingowych oraz stylowych miejskich. Głównymi atutami Kross są: dwudziestoletnie doświadczenie, wysoka jakość, zespół młodych, zdolnych projektantów oraz nowoczesny zakład produkcyjny - dzięki nim firma skutecznie konkuruje technologicznie i wizerunkowo ze światową czołówką producentów rowerów na świecie. Jednoślady marki Kross to połączenie wysokiej jakości, nowoczesnego designu i bardzo atrakcyjnej ceny. Więcej informacji o firmie i jej produktach znaleźć można na www.kross.pl.


komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl