Wczoraj odbyły się po raz 15-ty Mistrzostwa Rudy Śląskiej w Kolarstwie Górskim.
To już ostatni moment na to, żeby wziąć udział w naszym konkursie.
Już w najbliższą niedzielę 11 września 2011, odbędą się XV Otwarte Mistrzostwa Rudy Śląskiej w Kolarstwie Górskim.
Krynica-Zdrój. Tutaj nas jeszcze nie było – i sami nie wiemy do końca czego się spodziewać. Jedno natomiast jest pewne – to nie będzie przejażdżka...
Aero 111 oraz Grand Prix 5000 S TR w jednym startowym secie na Tour de France.