iGPSPORT Oficjalnym Sponsorem Fundación Euskadi

Marka iGPSPORT poszerzając swoje pole działania na rynku rowerowym w nowym sezonie podjeła ścisłą współpracę z Fundacją Euskadi, zawodowym teamem kolarskim składajacym się wyłacznie ze sportowców pochodzących z Kraju Basków


Sponsoring będzie kamieniem milowym dla obu stron. Będziemy dążyć do wysokich celów sportowych dla głębszej i szerszej współpracy. @igpsport.official dostarczy @fundacion_euskadi topowe modele komputerów i akcesoria w nadchodzącym sezonie, między innymi  #iGS630 rowerowy komputer GPS, aby zespół i zawodnicy mogli poprawić swoje wyniki w różnych warunkach. Fundación Euskadi udzieli również większej pomocy w badaniach i rozwoju naszej marki.

O Fundación Euskadi.

W duchu społeczności, został stworzony fundusz społeczny, który zapewniałby wsparcie i ochronę dla drużyny i kolarzy; jest to sposób na oddanie zawodnikom wszystkiego, co dali regionowi. W ramach tego szerokiego opisu wsparcia dla kolarzy i widoczności kolarstwa, priorytetem było stworzenie profesjonalnej drużyny kolarskiej, złożonej ze sportowców urodzonych w Álavie, Bizkaia, Gipuzkoa i Navarra lub trenujących w amatorskich szeregach na tych terenach. Widoczność, jaką ta drużyna uzyskała w międzynarodowych zawodach, posłużyła do rozsławienia baskijskich sportów na całym świecie.

Szczytem tego niepowstrzymanego wzrostu było zaproszenie przez organizatorów Tour de France do wzięcia udziału w edycji 2001. Po dwóch sezonach odgrywania błyskotliwej roli we francuskim kalendarzu, organizacja pod przewodnictwem Miguela Madariagi zobaczyła, jak ich ogromne wysiłki opłaciły się wraz z włączeniem ich do francuskiego wyścigu, będącego wizytówką międzynarodowego kolarstwa. Marzenie fundacji, by w najlepszym wyścigu na świecie startowali kolarze urodzeni lub trenujący w Euskadi, spełniło się. A to nie było wszystko. Pędząc przez morze pomarańczy, Roberto Laiseka odniósł niezapomniane zwycięstwo w Luz Ardiden. W 2003 roku, w jaskini lwa, Iban Mayo, wygrał pod Alpe d'Huez, a Haimar Zubeldia zmierzył się między innymi z Lance'em Armstrongiem i Janem Ullrichem.

Nowy zespół Fundación Euskadi, który debiutował w kategorii zawodowej w 2018 roku, z entuzjazmem i celem, aby wkrótce znaleźć się w najlepszych wyścigach kolarskich na świecie.


O iGS630:

Nowy komputer rowerowy GPS iGS630 posiada 2,8-calowy kolorowy ekran, 8 GB pamięci oraz wbudowaną mapę offline. Odbierając dane z pięciu głównych systemów satelitarnych na świecie, iGS630 jest w stanie szybciej i dokładniej znaleźć Twoją pozycję. Nowa, dynamiczna strona wyświetlania danych, z prostym i łatwym w obsłudze APP, pozwala na bogate i różnorodne doświadczenia rowerowe.

https://www.instagram.com/p/Cngu3vTuB80/


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl