EKOÏ i Israël-Premier Tech podpisują trzyletnią współpracę

Od startu sezonu 2023 EKOÏ dostarczał będzie zespołowi Israël-Premier Tech odzież, kaski i okulary przeciwsłoneczne. Francuska firma EKOÏ, założona w 2001 roku i obecna w pro peletonie od 2009 roku, jest szanowana i uznawana na całym świecie za techniczną jakość swoich produktów. Ścisła współpraca z zawodowymi sportowcami i zespołami pozwala firmie EKOÏ na dalszy rozwój, wprowadzanie innowacji sezon po sezonie, a także dostarczanie produktów wysokiej klasy przez cały rok, zawsze mając na celu podniesienie wydajności i wyników.

Foto: Ekoi

Podczas przedsezonowego treningu przedstawicie marki EKOÏ udali się do Hiszpanii, aby umożliwić
zawodnikom przymierzenie strojów, kasków i okularów. Dostosowana do potrzeb klienta obsługa i reaktywność to priorytety, wpisujące się w ducha firmy EKOÏ. Chris Froome, Jakob Fuglsang i Michael Woods mogli dzięki temu natychmiast przekazać swoje uwagi i spostrzeżenia kierownikowi ds. sponsoringu i projektantom, aby Ci dopracowali ostatnie szczegóły.

Kjell Carlström, Dyrektor Generalny Israël-Premier Tech:
"Szukaliśmy marki zdolnej do zaoferowania nam wysokiej jakości sprzętu, a z EKOÏ znaleźliśmy znacznie więcej. Przekonała nas ich reakcja i chęć zaoferowania nam najlepszego możliwego sprzętu, zawsze skupionego na wydajności. Mogliśmy również odwiedzić ich siedzibę i lepiej zrozumieć filozofię marki, która jest zdecydowanie pasjonująca. Nie możemy się doczekać, aby rozpocząć sezon 2023 ". 
Jean-Christophe Rattel, założyciel EKOÏ: „ Od momentu powstania w 2015 roku, z wielką uwagą obserwowałem postępy drużyny. Ich szybki rozwój i wyniki, zwłaszcza w Tour de France w 2022 roku, z dwoma zwycięstwami etapowymi, budzą szacunek. Zostać dostawcą sprzętu technicznego dla wielkich mistrzów, którzy zapisali się w historii kolarstwa, to zaszczyt. Zdobycie ich uznania dla naszej pracy i naszego know-how jest prawdziwym powodem do dumy".

Prezentacja nowej kolekcji powiazanej z grupą Izrael Premier Tech będzie miała miejsce w dniu dzisiejszym


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl