Przełaj w Kędzierzynie Koźlu już w ten weekend

Juz w tą niedzielę 16 października odbędzie się po raz kolejny wyścig przełajowy organizowany przez Fundację "OK" Odrzańskie Konsorcjum Tworzymy Imprezy Sportowe. Impreza przygotowana jest po niemal cały wachlarz kategorii wiekowych od żaka i żakini do kategorii juniorskich, oraz zawodników masters i amator. Niepowtarzalna okazja by porzedłużyć sobie sezon szosowy, czy mtb, bądź podszlifowac formę do dalszych startów w błocie tej zimy.

Niedzielny poranek tuż przed zawodami będzie okazją by zapoznać sie lepiej z trasą wyścigu i odpalić race pomiędzy taśmami podczas półgodzinnego, czy trwającego trzy kwadranse wyścigu. Trasa to runda o długości 2500 m gdzie 80 % podłoża to leśne ścieżki, 20% nawierzchnie asfaltowe, poza tym sekcja piasku, conajmniej cztery przeszkody i podwójny boks techniczny. 

Dyrektor imprezy Piotr Ruczka przygotował nagrody finansowe dla kartegorii juniorskich, nagrody rzeczowe dla wszystkich pozostałych, oraz medale dla wszystkich dzieci chcących rywalizować podczas osobnych wyścigów, jakie również odbędą się w w miasteczku wyścigowym.

Nie zabraknie również pryszniców dla zmęczonych i zapewne brudnych zawowdników w Hali Sportowej Śrómieście.

Zapisy można kierować pod adres mailowy  ok.imprezy@gmail.com 


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

Powiązane galerie

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl