​Mrągowo gościć będzie kolarzy w ramach cyklu Milko Mazury MTB

Przed nami prawdziwa gratka dla fanów maratonów MTB. Już w najbliższy weekend (4-5 czerwca) Milko Mazury MTB zawita do Mrągowa. Organizatorzy zadbali, aby każdy znalazł coś dla siebie: do wyboru są cztery dystanse oraz bezpłatne wyścig dla dzieci i młodzieży.

Wyścig o Niedźwiedzią Łapę to majstersztyk, jeśli chodzi o maratony MTB. Trasa o długości 17 km i sumie przewyższeń oscylujących w okolicach 420 metrów przewyższenia na rundzie zapowiada się bardzo ciekawie. To mocna 4 w skali Milko Mazury MTB. Kolarze tradycyjnie sprawdzą Bike Park Poręby. Będzie to prawdziwe, mazurskie ściganie po krętych duktach leśnych i nieziemskich singletrack'ach poprowadzonych po wzgórzach jeziora Czos. 

Miasteczko sportowe stanie na Ekomarinie w Mrągowie. Lokalizacja obiektu na pewno wzbudzi entuzjazm. Powodem do zadowolenia są znajdujące się w jej pobliżu atrakcje, które z pewnością nie pozwolą się nikomu nudzić w przerwie od ścigania. 

Komunikat Startowy: https://www.mazurymtb.pl/zawody/etapy/89

Trasa wyścigu: https://www.mazurymtb.pl/aktualnosci/mazurskie-tra...

Zapisy on-line prowadzone są na stronie www.mazurymtb.pl.

Organizatorem wydarzenia pod patronatem Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego jest Stowarzyszenie Luz Grupa.

Milko Mazury MTB Etap 3 – Mrągowo - Wyścig o Niedźwiedzią Łapę  organizowany jest przy współpracy z Gminą Miasto Mrągowo. 

Sponsor tytularny -  Milko

Sponsor strategicznym Łaciate Junior

Partner Strategiczny Electofun

Partner główny LOTTO


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

  • ​Czas na ŻTC BIKE RACE w Serocku

    Przed nami dziewiąty etap ŻTC BIKE RACE, 28 lipca do Serocka zjadą się najlepsi kolarze amatorzy, którzy rywalizować będą w dwóch prestiżowych...

    Więcej...

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl