BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2022 za nami

Ponad 8000 gości (uwzględniając tych, którzy skorzystali z przedłużonej ważności biletów z 2020 roku) odwiedziło w sobotę i niedzielę „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2022”, który odbył się na stadionie PGE Narodowym. W Warszawie.

Była to z pewnością najważniejsza z dotychczasowych edycji „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy”, która dowiodła ogromnej potrzeby bezpośredniego kontaktu miłośników kolarstwa, jazdy na rowerze i aktywnego spędzania czasu z producentami oraz dystrybutorami sprzętu i usług związanych z turystyką i sportem rowerowym.

W możliwości prezentacji różnorodnej oferty skorzystało w tym roku 50 Wystawców i Partnerów, reprezentujących ponad 70 marek.

Ekspozycji ich oferty towarzyszyło wiele wydarzeń i spotkań, w których uczestniczyła liczna i zaangażowana widownia.

Na scenie „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2022” zaprezentowaliśmy m.in. ideę budowy Muzeum Ryszarda Szurkowskiego. Maja Włoszczowska i Mateusz Kusznierewicz podzielili się z publicznością swoją nieprawdopodobną energią, pasją, doświadczeniem i wieloma cennymi radami podczas niezwykle energetycznego Kursu Mistrzów Świata. Mieliśmy okazję poznać niezwykłą historię Czesława Langa i organizowanego przez niego Tour de Pologne. 

Swoimi doświadczeniami dzielili się trenerzy, sportowi pasjonaci i specjaliści w swoich ulubionych dyscyplinach, ale również „zwykli” amatorzy, którzy realizują swoje sportowe pasje i marzenia. Ministra Kolarstwa, Grzegorz Drejgier, Mikołaj Luft, Adrianna Swim, Piotr Zelt, Tomasz Stępień, Szymon Nitka, Maria Kostacińska, wszyscy byli wysłuchani przez liczną publiczność.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Partnerom, Wystawcom oraz Gościom Specjalnym, zaangażowanym w organizację i uświetnienie tego niezwykle udanego wydarzenia. 

Już dziś pragniemy zaprosić na kolejne edycje „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy”. Jesteśmy przekonani, że żadne z okoliczności, które stanęły na przeszkodzie w organizacji imprezy w dwóch poprzednich latach, nie przeszkodzą nam w przyszłości w realizacji jeszcze ambitniejszych planów.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane galerie

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl