Haf-Clip - najprostsze rozwiązanie do przewożenia rzeczy

Co to jest Haf-Clip?

Haf-Clip to, najprościej mówiąc, lepszy i łatwiejszy sposób na przewożenie sprzętu na rowerze. Na przykład kask lub część szczękowa na podjeździe, kurtkę, gdy nie chcesz się przegrzać, albo torbę na długie szutrowe przejażdżki.

Cokolwiek potrzebujesz, jeśli możesz to przypiąć, Haf-Clips zrobi robotę!

Chociaż nie polecę tego ze względów bezpieczeństwa, to w gorące letnie dni można zobaczyć wielu ludzi pedałujących pod górę z kaskiem full face dyndającym niepewnie na końcu uchwytu kierownicy. Haf-Clip został zaprojektowany dla tych rowerzystów, którzy z jakiś powodów nie chcą plecaka, a potrzebują mieć gdzie bezpiecznie zamocować kask, szczękę, ochraniacze czy nawet kurtkę przeciwdeszczową podczas pedałowania pod górę pomiędzy zjazdami.

Haf-Clip montuje się do rury sterowej, zastępując jeden z dystansów pomiędzy ramą a wspornikiem kierownicy. W zestawie znajduje się 12″ pasek z rzepem, odpowiedni do noszenia kasków, oraz dłuższy 18″ pasek z rzepem do noszenia czegoś większego.

To co możemy na tym zamontować?

KaskiOchraniacze, kurtki itd...
Szczęka kaskuCała reszta co przyjdzie do głowy

Prościej się już chyba nie ma. Haf-Clip jest obecnie w sprzedaży, w obniżonej cenie $24.99 CAD.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl