​WIRTUALNA EDYCJA Visegrad 4 Bicycle Race

Aż cztery „zimowe” wyścigi na Rouvy dla każdego

Spragnieni ścigania? Mamy dla amatorów, mastersów, zawodowców wyzwanie: aż cztery wirtualne wyścigi, w których możecie rywalizować z kolarzami z całego świata i to nie wychodząc z domu. Pierwszym 1000 uczestników (tak, to nie pomyłka, dla tysiąca uczestników) oferujemy bezpłatne wpisowe.

Dolnośląski Związek Kolarski, jako organizator polskiej edycji Visegrad 4 Bicycle Race Grand Prix Poland, we współpracy z ROUVY oraz organizatorami pozostałych trzech edycji wyścigów z serii Visegrad CUP 2022, zaprasza do wspólnej zabawy kolarzy amatorów, masters oraz zawodowców.

11 stycznia, godz. 18:00, GP Czech  25 stycznia, godz. 18:00, GP Słowacji  15 lutego, GP Polski  8 marca, GP Węgier, visegrad, rouvy

Wspólnie przygotowaliśmy dla Was cztery trasy i cztery dni ścigania. Zaczynamy już w przyszłym tygodniu:

11 stycznia, godz. 18:00, GP Czech
25 stycznia, godz. 18:00, GP Słowacji
15 lutego, GP Polski
8 marca, GP Węgier.

11 stycznia, godz. 18:00, GP Czech  25 stycznia, godz. 18:00, GP Słowacji  15 lutego, GP Polski  8 marca, GP Węgier, visegrad, rouvy

Z każdego wyścigu prowadzona będzie w internecie relacja na żywo wraz z komentarzem w języku angielskim. Będziemy też łączyć się z naszymi gośćmi – kolarzami zawodowymi z całego świata, którzy przyjmą zaproszenie do wspólnej zabawy.

Szczegółowe informacje o wirtualnym VISEGRAD 4 E-CUP 2022 pod tym linkiem: https://rouvy.com/series/visegrad

Dla 1000 pierwszych osób, chętnych do udziału w wyzwaniu, mamy darmowy kod na okres 21 dni. 

Wystarczy wejść na stronę: https://woobox.com/wrhybi i postępować zgodnie z podaną instrukcją.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl