Podejmij wyzwanie sportowe #17milionówMetrów

Aż do końca października można przyłączyć się wyzwania sportowego #17milionówMetrów. Wyzwania, które jest elementem 7. edycji Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej #17milionów dedykowanej osobom cierpiącym na mózgowe porażenie dziecięce.

Jak to zrobić? To niezmiernie proste – wystarczy przejechać na rowerze (można też przejść lub przebiec) dowolny dystans, zarejestrować go w dowolnej aplikacji sportowej i przesłać swój wynik za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie organizatora Kampanii – Fundacji Pomocy dzieciom Kolorowy Świat - https://kolorowyswiat.org/pl/17milionowmetrow To wszystko! Wasz dystans zostanie dodany do innych, tak aby osiągnąć wspólny cel – 17 milionów metrów.

Przy okazji Waszej aktywności nie tylko okażecie swą solidarność z osobami cierpiącymi na mózgowe porażenie dziecięce, dla których pokonanie chociaż 1 metra jest ogromnym wysiłkiem. Jeśli Fundacji Kolorowy Świat przez cały październik uda się zebrać 17 milionów metrów, to Partner wyzwania #17milionówMetrów przekaże darowiznę na zapewnienie rehabilitacji dzieciom cierpiącym na mózgowe porażenie dziecięce (MPD).   Każdy Może Pomóc Dzieciom z MPD.


o autorze

Paweł Waloszczyk

Twórca portalu, absolwent Politechniki Śląskiej który zamiast pisać o tym co zrobić by sprzęt rowerowy był lepszy, co robił przez ostatnie lata, postanowił sam się za to zabrać. Pasjonat nowych technologii i materiałów. 

komentarze

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl