Ondrej Cink wygrywa w Brnie Puchar Czech. Bartek Wawak czwarty.

Po wyczerpującym wyścigu w czeskim Brnie zawodnicy zespołu KROSS ORLEN Cycling Team osiągnęli znakomite wyniki. Ondrej Cink dojechał do mety jako pierwszy a jego drużynowy kolega tylko nieznacznie otarł się o podium. – „To doskonałe wyniki i patrzymy z optymizmem na kolejne starty – komentował Team Manager tuż po zakończeniu rywalizacji.

IZOMAT MTB CUP 2021 to kolejne zawody, w których zawodnicy KROSS ORLEN Cycling Team pokazali bardzo dobrze przygotowanie i świetną dyspozycję. Sobotnie ściganie rozpoczęło się przy dobrej pogodzie jednak w czasie dwóch ostatnich rund zaczął padać deszcz i warunki pogorszyły się. Mimo, że na trasie zrobiło się ślisko, nie przeszkodziło to zawodnikom reprezentującym polską grupę kolarską w uzyskaniu bardzo dobrych wyników.

- Ondrej Cink właściwie nie dał szans rywalom. Kontrolował wyścig od startu aż do mety. Jestem bardzo zadowolony z tego zwycięstwa Ondreja. Jeśli chodzi o Bartka Wawaka to przyjechał na metę na czwartej pozycji, jestem optymistycznie nastawiony jeśli chodzi o kolejne starty naszych zawodników - powiedział tuż po zakończeniu rywalizacji Kornel Osicki – Team Manager KROSS ORLEN Cycling Team.

Kolejne starty już za tydzień, tym razem zawody odbędą się w Polsce. Zawodnicy drużyny KOCT będą ścigać się w Wałbrzychu w ramach wyścigu „Górale na start”. W kolejnych tygodniach odbędą się kolejne wyścigi w ramach Pucharu Świata.


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

komentarze

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl