Elektryczny Vitus dla Warnera

Rob Warner to emerytowany już zawodnik DH, który największe triumfy swięcił w latach 90. minionego wieku. Obecnie znany jest bardziej jego głos gdyż Rob komentuje zawody pucharu świata dla Red Bull'a. Nie przestał jednak jeździć o czym najlepiej może świadczyć seria filmów wyemitowana w ubiegłym roku, w których stary mistrz  podróżuje po rónych krajach naszego globu i poznaje nie tylko nowe śceżki, ale też nowe kultury.

Można jednak przypuszczać, że z wiekiem Rob robi się coraz bardziej leniwy, gdyż jego najnowsza maszyna to Vitus E-Sommet. Pomalowany w barwach Repsol Honda przyciaga uwagę, a gdy ktoś już się do niego zbliży i zna angielski to prędko od niego nie odejdzie. Dlaczego? Ponieważ rower został okraszony najlepszymi cytatami Roba. A gość jest znany ze swych kreatywnych wypowiedzi wykrzykiwanych w momentach euforii i nie tylko. 

Jeśli jesteście ciekawi jak powstawała rama kliknijcie w link poniżej i oglądnijcie film:

https://www.youtube.com/embed/Qe-QwHUXkfg


o autorze

Przemysław Adamek

Były amatorski w-ce mistrz Polski w XC, zawodnik DH a przede wszystkim pasjonat kolarstwa górskiego. Dawnej także dziennikarz motoryzacyjny. Obecnie szczęśliwy mąż i ojciec.

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl