Trek przedstawia zupełnie nowy Procaliber z IsoSpeed

 Dzisiaj Trek wprowadził na rynek całkowicie nowy model Procaliber z technologią IsoSpeed. Procaliber zmienił podejście do wyścigów XC, łącząc płynność jazdy IsoSpeed z wydajnością klasycznego hardtaila, więc teraz jest szybszy i bardziej przyjazny dla rowerzysty niż kiedykolwiek wcześniej.

„Jeśli myślisz poważnie o ściganiu się na prawdziwym hardtailu, potrzebujesz Procalibera" – mówi Travis Ott, menedżer ds. Marketingu produktów MTB Treka. „To najpłynniejszy dostępny hardtail na rynku, a płynność przekłada się na szybkość. Żaden inny hardtail na rynku nie ma IsoSpeed, a to wyjątkowa zaleta, która może mieć duże znaczenie dla wielu rowerzystów".

Zaleta IsoSpeed

Innowacyjny rozdzielacz IsoSpeed Treka zmniejsza podatność na wstrząsy w pionie i wygładza nierówności szlaku bez poświęcania wydajności pedałowania, dzięki czemu możesz jeździć szybciej, mocniej i dłużej.

Lekka i szybka rama

Każdy nowy Procaliber ma ramę z włókna węglowego OCLV Mountain i zaktualizowaną geometrię wyścigową, aby zachować lekkość, a jednocześnie zapewnia stabilność przy zachowaniu prędkości na trudnych zjazdach. Rura dolna Straight Shot zwiększa sztywność i zapewnia precyzyjne prowadzenie bez dodatkowego ciężaru.

29-calowe koła

Każdy model jest wyposażony w szybko toczące się 29-calowe koła, które są przygotowane do systemu bezdętkowego od razu po wyjęciu z pudełka, aby zmniejszyć wagę, poprawić przyczepność i chronić przed „kapciami".

Funkcje przyjazne kierowcy

Procaliber jest wyposażony w wygodne funkcje, takie jak bezproblemowe wewnętrzne prowadzenie kabli, ulepszona technologia Knock Block i zwiększony promień skrętu, aby radzić sobie z ciasnymi zakrętami.

Nowy Procaliber jest dostępny za pośrednictwem szerokiej sieci globalnych partnerów handlowych Treka oraz online na trekbikes.com na wybranych rynkach.

Dostępne modele:

Procaliber 9.8 

Procaliber 9.7

Procaliber 9.6 

Procaliber 9.5 

Rama Procaliber

Nie wszystkie modele są dostępne na wszystkich rynkach.


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl