Wahoo wprowadza swój najdokładniejszy jak dotąd trenażer KICKR

Wahoo, lider w dziedzinie aplikacji treningowych połączonych z urządzeniami fitness, z niecierpliwością oczekuje na wprowadzenie na rynek najnowszego inteligentnego  trenażera smart KICKR. Jego piąta generacja jeszcze bardziej ulepsza legendarną, realistyczną jazdę, którą użytkownicy  Wahoo bardzo chwalą, a także oferuje kolarzom całą gamę ulepszeń poprawiających i tak już wierną kopię jazdy na zewnątrz.

Nowy KICKR,  trenażer interaktywny smart używany przez zespoły World Touru INEOS i BORA-Hansgrohe, wprowadza na rynek kilka nowych funkcji. Poprawiona wersja wiodącego w swojej kategorii KICKR precyzuje dokładność mocy do +/-1% z +/-2% dzięki zastosowaniu opatentowanego procesu autokalibracji. Daje to nowemu KICKR'owi niezrównaną jak dotąd dokładność mocy bez konieczności wprowadzania kalibracji, oszczędzając cenny czas i dając użytkownikom pewność co do dokładności danych dotyczących ich mocy.  

Dodatkowo, aby stworzyć bardziej naturalne, komfortowe uczucie jazdy, nowy KICKR został wyposażony w nowe stopy AXIS. Stopy te pozwalają na płynne przechylenie roweru zamontowanego na trenerze do 5 stopni z boku na bok z każdym naciśnięciem pedału w kontrolowanym, realistycznym ruchu. Podobnie jak poprzedni KICKR, i ta wersja jest bardzo cicha w użytkowaniu, co sprawia, że jazda na nim jest bardziej przyjemna.  

Wahoo zaoferuje również nowe nóżki AXIS oddzielnie jako zestaw akcesoriów. Ponieważ stopki te  są kompatybilne ze starszymi generacjami trenażerów, każdy użytkownik trenażera starszego typu będzie mógł uzyskać takie samo, bardziej naturalne i komfortowe uczucie jazdy, jakie oferuje nowy KICKR Gen5.

"Dzięki kluczowym uaktualnieniom, które poprawią każdą jazdę wewnątrz , nasz najnowszy KICKR zapewni podwyższone wrażenia dla wszystkich fanów Wahoo", powiedział kierownik produktu Tyler Harris. "Bez konieczności kalibracji i poprawy dokładności, zawodnicy mogą być pewni dokładności swojej mocy bardziej niż to było do tej pory, a dzięki nowym stopkom AXIS zapewniającym subtelny ruch na boki, czucie jazdy stanie się maksymalnie realistyczne".  

Pomimo dodania kilku nowych funkcji, nowy KICKR utrzyma tę samą cenę detaliczną co poprzednia generacja, 1.199,99 € i będzie dostępny od połowy sierpnia. 

Zestaw AXIS-Upgrade będzie dostępny od końca września 2020 r., a cena za zestaw wyniesie 79,99 €. 

Wahoo oferuje również jedyny kompletny ekosystem do jazdy w pomieszczeniach; KICKR jest kompatybilny z KICKR CLIMB Indoor Grade Simulator, KICKR HEADWIND Smart Fan i KICKR DESK. KICKR jest również w pełni kompatybilnyz  wykorzystywanymi dotychczas aplikacjami treningowymi, oraz z wirtualną aplikacją szkoleniową Wahoo's The Sufferfest

Najnowszy KICKR jest już dostępny na stronie WahooFitness.com.


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl