Na dwóch kółkach do Targów Kielce 2020

Roweromaniacy już niedługo będą mieli swoje święto w Targach Kielce. Od 1 do 3 października odbędzie się impreza skierowana do miłośników dwóch kółek. Na targach Kielce Bike-Expo tradycyjnie, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie nowości, debiutów, prezentacji i ekstremalnych testów.

Rower to w obecnej sytuacji jeden z najbezpieczniejszych środków transportu, co dostrzegli już kupujący, ponieważ w sklepach zaczyna brakować rowerowego asortymentu. Wszyscy, którzy myślą o zakupie wymarzonego jednośladu, a chcieliby szczegółowo poznać ofertę rynku powinni zjawić się w Targach Kielce już w październiku. Corocznie wszystkie międzynarodowe drogi prowadzą do Targów Kielce, gdzie spotykają się właściciele sklepów, producenci części rowerowych i miłośnicy wycieczek jednośladami. Święto cyklistów w kieleckim ośrodku wystawienniczym to już tradycja oparta wieloma sukcesami. Targi Kielce Bike-Expo to miejsce, gdzie wystawcy z całego świata prezentują corocznie swoją ofertę, a na stoiskach największych i najbardziej rozpoznawalnych marek zobaczyć można flagowe produkty, ale także premiery sprzętu. Swoją ofertą zaskoczą także rynkowi debiutanci.  To najlepsze miejsce do prezentacji nowości rynkowych. W jednym miejscu spotykają się rzesze potencjalnych klientów zainteresowanych szerokim asortymentem rowerowym. Stoiska wystawiennicze zajmują powierzchnię ponad 11 tysięcy metrów kwadratowych. Zwiedzający to obywatele z blisko 30 krajów świata m.in. Algierii, Armenii, Bangladeszu, Białorusi, Chin, Egiptu, Niemiec, Indii, Grecji, Szwecji, Rosji czy Stanów Zjednoczonych.

Foto Bike Expo Kielce

Nowy rozdział rowerowego święta w Targach Kielce. Tradycyjnie już podczas rowerowej imprezy nie może zabraknąć merytorycznych spotkań. Wśród tegorocznych wydarzeń zaplanowaliśmy branżowe szkolenia techniczne, cykl webinariów i szkolenia dla trenerów. Otwieramy nowy rozdział w targach rowerowych poświęcony mikromobilności, która jest światowym trendem, w którym środki transportu dopasowywane są do potrzeb poszczególnych miast, ich mieszkańców i struktur. Mikromobilność to wyjście naprzeciw potrzebom zrównoważonego transportu. Testuj rowery z najlepszymi Podczas wydarzenia na zainteresowanych czekać będą profesjonalnie przygotowane tory do testowania rowerów. Każdego roku uczestnicy targów  mają okazję testować kilka premierowych modeli różnych producentów. Zdobądź opinię swoich klientów i osiągnij sukces Podczas wydarzenia, każdy producent i dystrybutor może poznać opinie użytkowników na temat swoich produktów. To kluczowe przy opracowywaniu planów sprzedażowych, ale i promocji asortymentu. Szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Targi są idealną okazją do nawiązania współpracy z kontrahentami obecnymi podczas wydarzenia. Tego typu spotkania sprzyjają nawiązywaniu biznesowych relacji nie tylko tych oficjalnych, ale również tych, które odbywają się poza oficjalną częścią targów czy konferencji. 

Foto Bike Expo Kielce

Analiza konkurencyjnych firm i produktów Analiza konkurencji to jedno z głównych zadań marketingowych. Działania analityczne, które wykonywane są na bieżąco mają na celu jak najlepsze dopasowanie naszej oferty do oczekiwań klientów. To idealna okazja do sprawdzenia towaru oraz jakości oferowanych przez innych usług. Dzień dla Publiczności – 3 października. 3 października to dzień otwarty dla publiczności – fani rowerów będą mieli okazję sprawdzić nie tylko oferty produktowe, bo Kielce Bike-Expo to także ciekawe imprezy towarzyszące. Targi odmrożone z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa Targi Kielce już teraz przygotowują się do zaplanowanych wydarzeń, które odbędą się jesienią. Sytuacja epidemiologiczna ostatnich miesięcy miała ogromny wpływ na degradację światowej gospodarki. Obecnie wiele firm walczy o to, by w pełni odbudować swoją pozycję rynkową, a nowe przedsiębiorstwa chciałyby znaleźć przestrzeń do prezentacji swoich towarów. Targi to właśnie miejsce, gdzie tworzony jest solidny fundament biznesu. Chcemy, by podczas organizowanych przez Targi Kielce wydarzeń, każdy czuł się bezpiecznie i komfortowo. W tym celu, na terenie całego obiektu panować będą wypracowane zasady bezpieczeństwa.

Strona organizatora ; https://www.targikielce.pl/kielce-bike-expo


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

komentarze

WiadomościWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl