Tour de France 2020 już w czerwcu!

Tour de France 2020 nie odbędzie się w lipcu na francuskich drogach, ale to nie znaczy, że musisz przegapić wyścig. Tour de France 2020 to nowa gra wideo na Xbox, PS4 i PC, która pozwoli stanąć Ci w peletonie u boku najlepszych, walczyć o żółtą koszulkę czy sprintować na Polach Elizejskich.

Nowa odsłona gry podąża ścieżką popularnych tytułów sportowych, które są aktualizowane co sezon z najlepszymi sportowcami i drużynami, takimi jak FIFA, Madden NFL, NBA, NHL i Fortnite (jeden z nich tak naprawdę nie należy do tytułów sportowych...). Nie musisz być najszybszą osobą na rowerze, ale możesz dobrze się bawić przed ekranem klikając w pada.

Od lat Cyanide Studio daje graczom szansę ścigania się po Tour de France - bez roweru i trenażera. Edycja na 2020 rok zawiera nowe funkcje, w tym nowy widok z perspektywy pierwszej osoby, dzięki któremu poczujesz się jak w peletonie. Podobnie jak prawdziwa trasa, tryb próby czasowej jest tylko jednym z etapów, jakie wirtualni kolarze spotkają w drodze do Paryża. Oprócz trybu Tour, gra będzie także zawierać okazję do ścigania się w Liège-Bastogne-Liège („Stara Dama”), 266-kilometrowym jednodniowym klasyku w Belgii. Mówi się również, że gra ma ulepszoną sztuczną inteligencję, aby ataki były bardziej realistyczne, oraz nowy interfejs, który ułatwia przewidywanie kursu i pozycji konkurentów.

Gra zostanie wydana 4 czerwca 2020 roku na PlayStation 4 i Xbox One. Tour de France 2020 będzie również dostępna na PC w późniejszym okresie.


o autorze

Patryk Więckiewicz

Powiązane posty


Powiązane galerie

komentarze

Powiązane treści

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl