Mediolan-San Remo jednak się odbędzie.

W sobotę 21 marca, od godziny 11 do 18, dzięki Garmin Edge i Tacx, kolarze będą mogli cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem wirtualnej jazdy na ostatnich 57 km wyścigu Mediolan-San Remo. Z Alassio do San Remo uczestnicy pokonają najsłynniejsze wzniesienia trasy - "Tre Capi", Cipressa i Poggio - zanim dotrą do Via Roma w San Remo. 

Milano-Sanremo odradza się w wirtualnym świecie, dając kolarzom szansę doświadczenia ostatnich 57 km Spring Classic w domu. Agencja RCS Sport ogłasza dziś premierę Milano-Sanremo Virtual Experience, stworzonego we współpracy z Garmin Edge i Tacx. Ta ekscytująca współpraca daje możliwość przeżycia jednego z największych na świecie rowerowych klasyków dzięki wsparciu nowoczesną technologią. 


Jak się połączyć aby przeżyć ostatnie kilometry Mediolanu-San Remo?

Każdy kolarz będzie potrzebował kompatybilnego komputera rowerowego Garmin Edge ( Edge 520, Edge 530, Edge 820, Edge 830, Edge 1000 i Edge 1030), który będzie prowadził jazdę, oraz interaktywnego trenażera nowej generacji  aby połączyć rower z komputerem. Aby dostać się na trasę, kolarze mogą po prostu wejść na portal Garmin Connect (dostęp jest bezpłatny), dołączyć do grupy Milano-Sanremo Virtual Experience (https://www.garmin.com/it-IT/blog/milano-sanremo-v... i z kalendarza grupy kliknąć 21 marca. Zawodnik zostanie poprowadzony w trakcie pobierania toru, który zostanie zainstalowany na komputerze Edge, który jest "sprzężony" z inteligentnym trenażerem. Użytkownicy Tacx Desktop App mogą zaimportować tor na swoją platformę i jeździć przed ekranem (na komputerze, tablecie lub smartfonie) w trybie mapy satelitarnej, dzięki czemu wirtualne doświadczenie Milano-Sanremo stanie się jeszcze bardziej wciągające.

Wszyscy członkowie grupy Mediolano-Sanremo Virtual Experience otrzymają automatyczną rejestrację do wyzwania, w którym Garmin szczególnie doceni tych, którzy w tygodniu 22-29 marca przejeżdżają najwięcej kilometrów - niezależnie od tego, z jakich pobranych kursów korzystają. RCS Sport nagrodzi wszystkich, którzy wezmą udział w Virtual Experience zniżką w wysokości 10 € za zapisanie się do Gran Fondo Il Lombardia 2020. Ponadto, fani, którzy chcą "wygrać" Giro d'Italia mogą podłączyć się do game.giroditalia.it i uczestniczyć we wszystkich quizach i grach online Corsa Rosa.

Trasa - ostatnie 57 km Milano-Sanremo  Po klasycznej sekwencji "Tre Capi" - Capo Mele, Capo Cervo i Capo Berta - na trasie znajdują się dwa główne wzniesienia, które w ostatnich dziesięcioleciach stały się znakami rozpoznawczymi rasy: Cipressa (wprowadzona w 1982 r.) i Poggio di Sanremo (1961 r.). Cipressa ma nieco ponad 5,6 km długości, a jej średnie nachylenie wynosi 4,1%. Po zdobyciu Cipressy, kolarze rozpoczną wspinaczkę na Poggio, zaczynając 9 km od linii mety. Podjazd ma długość 3,7 km i średnie nachylenie poniżej 4%, osiągając 8% na krótko przed szczytem. Zjazd jest niezwykle techniczny, z serpentynami. Ostatnia część zjazdu schodzi do miasta San Remo gdzie ostatnie 2 km jazdy to długie proste miejskie ulice. Do pokonania jest 850 m, na rondzie przed ostatnim zakrętem trasy jest rozległy zakręt w lewo, który prowadzi do mety na ostatniej prostej liczącej  750 m.

Pod tym linkiem możecie zarejestrować się w wyścigu: https://www.garmin.com/it-IT/blog/milano-sanremo-virtual-experience-2020/?utm_source=RCS+International&utm_campaign=c90c15f46e-EMAIL_CAMPAIGN_2020_03_17_03_13&utm_medium=email&utm_term=0_16cec79193-c90c15f46e-52615197 


o autorze

Piotr Szafraniec

Kolarz, kucharz, akrobata. Dwukrotny Mistrz Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym.

Powiązane posty


komentarze

Powiązane treści

WiadomościWszystkie

WydarzeniaWszystkie

kontakt

velonews.pl
  • ,
  • redakcja(USUŃ)@(USUŃ)velonews(USUŃ).pl